Triumf uczniów ZSS w zawodach e-sportu | Zespół Szkół Sportowych

Triumf uczniów ZSS w zawodach e-sportu

W dniu 13 grudnia 2016 roku w Kompleksie Sportowym Michał odbył się pierwszy w historii naszego miasta Siemianowicki Turniej E-Sportowy.

Zawodnicy zmierzyli się z Siemianowickimi szkołami podstawowymi i gimnazjalnymi w grach komputerowych League of Legends oraz FIFA 17. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: FIFA 17: Wypich Marek, Idczak Beniamin, Piech Jakub, Dudek Mateusz, Działa Wojciech, Kowalczyk Jakub, Grenda Michał oraz Wanot Aleksander. Po zaciętej walce Wypich Marek wywalczył III miejsce w grze FIFA 17, a zespół League of Legends wywalczył I miejsce w Siemianowickim Turnieju E-Sportowym pokonując w finale Zespół Szkół nr 1.

 

e-sportnowe technologiezawody

Henryk Lazar • 14 grudnia 2016


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA
Makulatura !!! Ważenie w czwartek 15 listopada 2018 od 8.00 do 15.00
do startu nowej strony Zespołu Szkół Sportowych