Konkurs plastyczny Kocham Polskę | Zespół Szkół Sportowych

Arrow
Arrow
Slider

Konkurs plastyczny Kocham Polskę

23 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom II edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego “Kocham Polskę” organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach.

Uczestnicy konkursu wykonywali ilustracje wybranego przez siebie miesiąca, inspirując się  „polskimi motywami” np. pejzażami, scenami z życia codziennego, sztuką ludową itp. Nagroda dla najmłodszego uczestnika konkursu została ufundowana przez Prezydenta RP – pana Andrzeja Dudę. Aż troje uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody w tym konkursie. Dominika Świerczek z klasy IIIG zdobyła III nagrodę, a Szymon Byczek z klasy IIID oraz Daniel Skolik z klasy IIIG otrzymali wyróżnienia. Teraz zdjęcia ich prac możemy podziwiać na specjalnie wydanym z tej okazji kalendarzu na rok 2018.

 

gimnazjumkonkursyplastyka

Anna Wieczerniak • 29 maja 2017


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA