Konkurs plastyczny Kocham Polskę | Zespół Szkół Sportowych

Konkurs plastyczny Kocham Polskę

23 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom II edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego “Kocham Polskę” organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach.

Uczestnicy konkursu wykonywali ilustracje wybranego przez siebie miesiąca, inspirując się  „polskimi motywami” np. pejzażami, scenami z życia codziennego, sztuką ludową itp. Nagroda dla najmłodszego uczestnika konkursu została ufundowana przez Prezydenta RP – pana Andrzeja Dudę. Aż troje uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody w tym konkursie. Dominika Świerczek z klasy IIIG zdobyła III nagrodę, a Szymon Byczek z klasy IIID oraz Daniel Skolik z klasy IIIG otrzymali wyróżnienia. Teraz zdjęcia ich prac możemy podziwiać na specjalnie wydanym z tej okazji kalendarzu na rok 2018.

 

gimnazjumkonkursyplastyka

Anna Wieczerniak • 29 maja 2017


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA
Makulatura !!! Ważenie w czwartek 15 listopada 2018 od 8.00 do 15.00
do startu nowej strony Zespołu Szkół Sportowych