Jak nie czytam, jak czytam | Zespół Szkół Sportowych

Jak nie czytam, jak czytam

Szkoła Podstawowa nr 8 Zespołu Szkół Sportowych po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji “Jak nie czytam, jak czytam”. Akcja promująca czytelnictwo skupiła naszych uczniów i nauczycieli podczas różnych wydarzeń związanych z Dniem Dziecka.

Czytaliśmy na pikniku, podczas gier sportowych i w klasie. Klasy IV-VI czytały uczestnicząc w miejskim, kolorowym korowodzie. Akcja masowego czytania odbywała się również podczas wyjazdu na zieloną szkołę w Dźwirzynie w pięknych plenerach.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom za włączenie się i pomoc w organizacji akcji.

Sabina Frankowska-Zięcina
Marzena Wendt-Dudek

Komentarze
czytamypolskiszkoła podstawowa 8

Sabina Frankowska-Zięcina • 4 czerwca 2017


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA