Finał wojewódzkiego konkursu plastycznego | Zespół Szkół Sportowych

Finał wojewódzkiego konkursu plastycznego

Kiedy pod koniec czerwca większość uczniów myślami była już na wakacjach, na zajęciach artystycznych powstawały prace, które wzięły udział w wojewódzkim konkursie plastycznym “Trzy kolory – Odcienie przyjaźni”, organizowanym przez Pracownię Plastyczną “Okienko” .

Finał tego konkursu odbył się 4 października w Parku Tradycji o godzinie 18.00, kiedy to nastąpiło otwarcie wystawy pokonkursowej wybranych prac oraz wręczenie nagród zwycięzcom. Nagrodę w tym konkursie otrzymała absolwentka naszego gimnazjum (w czerwcu jeszcze uczennica klasy 3A) – Julia Famuła, obecnie uczennica Liceum Plastycznego w Katowicach. Na wystawie można także zobaczyć prace: Zofii Hrybik, Dominiki Dudek, Moniki Chrobok i Zahiego Zahii z gimnazjum, a także prace uczniów uczęszczających do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 8: Natalii Drzyzgi, Dobrawy Skiby oraz Martyny Stajer.

    

gimnazjumkonkursyplastyka

Anna Wieczerniak • 8 października 2017


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA
Makulatura !!! Ważenie w czwartek 15 listopada 2018 od 8.00 do 15.00
do startu nowej strony Zespołu Szkół Sportowych