Konkurs na kartkę świąteczną dla klas 4-6 | Zespół Szkół Sportowych

Konkurs na kartkę świąteczną dla klas 4-6

Podziel się talentem!

Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Sportowych pragną umilić świąteczny czas pacjentom hospicjum, wykonując dla nich własnoręcznie kartki bożonarodzeniowe.

W tym roku wydarzenie to będzie poprzedzał szkolny konkurs na bożonarodzeniową kartkę dla klas 4 – 6. Wśród zgłoszonych do konkursu kartek wybierzemy najpiękniejsze, nagrodzimy autorów, a prace przekażemy pacjentom hospicjum.

Na prace czekamy do 14 grudnia. Kartki powinny być opisane czytelnie z tyłu: imię, nazwisko, klasa. Prosimy dołączyć do kartek zgody rodziców na udział w konkursie (zgodę na publikowanie pracy na stronie internetowej). Prace prosimy dostarczyć do pani Ani Wieczerniak lub pani Danuty Borkowskiej.

Komentarze
akcja charytatywnakonkursyplastykaszkoła podstawowa 8

Anna Wieczerniak • 26 listopada 2017


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA