Konkurs 500 lat reformacji | Zespół Szkół Sportowych

Konkurs 500 lat reformacji

Zupełnie niedawno pod koniec listopada odbyły się szkolne eliminacje wojewódzkiego konkursu historycznego “Reformacja – 500 lat działalności w województwie śląskim i w Polsce” pod patronatem marszałka województwa śląskiego.

Szkolne eliminacje w których wzięło udział 25 uczniów wygrała Nadia Stram z klasy IIa. Kilka dni później przyszła do szkoły informacja, że Nadia zakwalifikowała się do finału tego konkursu, w którym wzięło udział ponad 70 szkół z całego województwa.

Finał odbył się dziś w katowickim oddziale WOM. W finale co prawda nie udało się wywalczyć miejsca na podium, ale mimo to udział w finale jest dużym sukcesem. Brawo Nadia. 

Foto: Henryk Lazar
Foto: Henryk Lazar

gimnazjumhistoriakonkursy

Henryk Lazar • 12 grudnia 2017


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA
Makulatura !!! Ważenie w czwartek 15 listopada 2018 od 8.00 do 15.00
do startu nowej strony Zespołu Szkół Sportowych