Konkurs 500 lat reformacji | Zespół Szkół Sportowych

PIERWIASTEK PRZEZ PRZYPADKI
konkurs
matematyczno-polonistyczny
Arrow
Arrow
Slider

Konkurs 500 lat reformacji

Zupełnie niedawno pod koniec listopada odbyły się szkolne eliminacje wojewódzkiego konkursu historycznego “Reformacja – 500 lat działalności w województwie śląskim i w Polsce” pod patronatem marszałka województwa śląskiego.

Szkolne eliminacje w których wzięło udział 25 uczniów wygrała Nadia Stram z klasy IIa. Kilka dni później przyszła do szkoły informacja, że Nadia zakwalifikowała się do finału tego konkursu, w którym wzięło udział ponad 70 szkół z całego województwa.

Finał odbył się dziś w katowickim oddziale WOM. W finale co prawda nie udało się wywalczyć miejsca na podium, ale mimo to udział w finale jest dużym sukcesem. Brawo Nadia. 

Foto: Henryk Lazar

Foto: Henryk Lazar

gimnazjumhistoriakonkursy

Henryk Lazar • 12 grudnia 2017


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA
Wyjazd na narty 18 stycznia odwołany!!! Czekamy na lepsze warunki
do startu nowej strony Zespołu Szkół Sportowych