Akcja “Świąteczna kartka” | Zespół Szkół Sportowych

Akcja “Świąteczna kartka”

Nasi uczniowie oprócz  “Poczty marzeń”,  włączyli się już kolejny raz w akcję organizowaną przez Szkołę Podstawową nr 5 „ Kartka świąteczna”. Jest to akcja robienia kartek świątecznych dla pacjentów hospicjów stacjonarnych i domowych.

Jej celem jest sprawienie radości tym, którzy na co dzień zmagają się z chorobą, cierpieniem i samotnością. Obdarowując chorych świątecznymi kartkami, chcieliśmy przesłać świąteczne życzenia, ale przede wszystkim dodać otuchy i zapewnić o modlitewnym wsparciu. Nasza szkoła przesłała kartki dla chorych do hospicjum w Rybniku i Bielska Białej.

Bardzo dziękujmy tym, którzy zrobili kartki, a byli tacy, którzy zrobili kilka kartek

akcja charytatywnaszkoła podstawowa 8

Danuta Borkowska • 18 stycznia 2018


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA
Makulatura !!! Ważenie w czwartek 15 listopada 2018 od 8.00 do 15.00
do startu nowej strony Zespołu Szkół Sportowych