Bal karnawałowy | Zespół Szkół Sportowych

PIERWIASTEK PRZEZ PRZYPADKI
konkurs
matematyczno-polonistyczny
Arrow
Arrow
Slider

Bal karnawałowy

Wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale!!! 

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. 19 stycznia, na sali gimnastycznej SP 8 uczniowie klas I – III wzięli udział w szkolnym balu karnawałowym. Jak co roku nie zabrakło pięknych, barwnych kreacji, dzięki którym na sali zrobiło się kolorowo i przyjemnie. Całe wydarzenie poprowadzone było przez Centrum Tańca Majery i jak zawsze nie zabrakło szalonej, skocznej muzyki oraz wielu atrakcyjnych zabaw. Ten dzień na długo pozostanie uczniom w pamięci!

szkoła podstawowa 8zajęcia pozalekcyjne

Magdalena Ościk • 25 stycznia 2018


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA