Czarodziejska rączka. Zrób to sam. | Zespół Szkół Sportowych

Czarodziejska rączka. Zrób to sam.

czarodziejska rączka

Masz ochotę nauczyć się szyć ręcznie, szydełkować, haftować, robić na drutach, filcować? Każdego zainteresowanego niezależnie od wieku zapraszam w co drugi piątek w  godzinach 14:10 – 15: 40 do sali nr 5 w Szkole Podstawowej nr 8. Zaczynamy 23 lutego.

Będziemy rozwijać zainteresowania rękodziełem, wykonywać przedmioty dekoracyjne, jak i codziennego użytku. Osoby zainteresowane proszę o zgłaszanie się drogą mailową na adres przyluckaa@zss-siemianowice.pl . W mailu proszę podać imię i nazwisko ucznia, klasę oraz adres mailowy, na który uczestnik zajęć odpowiednio wcześniej będzie otrzymywał listę rzeczy potrzebnych na kolejne zajęcia. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszam serdecznie

 Anna Polok

Komentarze
szkoła podstawowa 8warsztatyzajęcia pozalekcyjne

Anna Polok • 9 lutego 2018


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA