Wyniki VI Konkursu Plastycznego SZKOŁA MARZEŃ | Zespół Szkół Sportowych

Wyniki VI Konkursu Plastycznego SZKOŁA MARZEŃ

W lutym dzieci 6 i 7 letnie z siemianowickich przedszkoli miały możliwość wzięcia udziału w VI Konkursie Plastycznym „Szkoła Marzeń” organizowanym przez Zespół Szkół Sportowych Szkołę Podstawową nr 8 im. Józefa Skrzeka i Pawła Wójcika w Siemianowicach Śląskich.

Celem konkursu było rozbudzenie wyobraźni oraz kreatywności poprzez sztuki plastyczne, a także zachęcenie rodziców i nauczycieli przedszkoli do rozmów z dziećmi na temat szkoły. Zadanie dzieci polegało na przedstawieniu Szkoły Marzeń w formie pracy plastycznej.

Do udziału w konkursie zgłoszono prace: 8 dzieci (P2), 6 dzieci (P6), 2 dzieci (P7), 10 dzieci (P9), 8 dzieci (P15), 12 dzieci (SP16), 14 dzieci (P20), 5 dzieci (Bajkowe Przedszkole).
W sumie spłynęły prace od 65 uczestników. Pojedyncze osoby zgłosiły do udziału w konkursie 2 prace, jedna osoba zgłosiła 3 prace. We wstępnej weryfikacji regulaminowej ustalono, że ocenie nie będzie podlegało 5 prac, ponieważ nie spełniają one wymagań regulaminowych (zły format, praca przestrzenna).

 Komisja konkursowa: Radosław Szymański – wicedyrektor Zespołu Szkół Sportowych, Anna Mołdrzik – nauczyciel nauczania początkowego, Magdalena Ościk – nauczyciel nauczania początkowego.

Miejsce 1 – Oliwa Klenczar (P9) – nauczyciel przedszkola: Dagmara Drabik
Miejsce 1 – Oliwia Bogdanowicz (SP16) – nauczyciel przedszkola: Kamila Walaszczyk
Miejsce 1 – Borys Zawojek (P2) – nauczyciel przedszkola: Patrycja Szafrańska
Wyróżnienie: Miłosz Socha (P15) – nauczyciel przedszkola: Wioleta Muller-Konieczny
Wyróżnienie: Nadia Komorowska (P9) – nauczyciel przedszkola: Dagmara Drabik
Wyróżnienie: Szymon Lemler (P20) – nauczyciel przedszkola: Joanna Lemler
Wyróżnienie: Maja Kura (P2) – nauczyciel przedszkola: Patrycja Szafrańska
Wyróżnienie: Milena Kubanek (SP16) – nauczyciel przedszkola: Ewa Bednarczyk
Wyróżnienie: Fraciszek Chrząszcz (P2) – nauczyciel przedszkola: Joanna Kolarczyk
Wyróżnienie: Karolina Radomska (Bajkowe Przedszkole) – nauczyciel przedszkola: Agnieszka Kiszla

Gala wręczenia nagród odbędzie się 6 marca 2018 r. (wtorek) o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej nr 8 w Siemianowicach Śląskich, ul. Skrzeka i Wójcika 4 (Bytków) podczas Dnia Otwartego.

Wykaz zgłoszonych prac:

PRZEDSZKOLE NR 2: Franciszek Chrząszcz (P2) Lena Gądek (P2), Borys Zawojek (P2), Maja Kura (P2), Anna Gralak (P2), Oliwia Pudło (P2), Lena Malinowska (P2), Bartosz Kaszyca (P2),

PRZEDSZKOLE NR 6:  Zuzanna Nowak (P6), Karol Pietrek (P6), Zofia Wolska (P6), Paulina Wilde (P6), Patrycja Wide (P6), Julia Kulawska (P6), Antonina Okoń (P6)

PRZEDSZKOLE NR 7: Laura Jurczyk (P7), Kamil Pach (P7),

PRZEDSZKOLE NR 9: Ksawery Biadacz (P9), Oliwia Klenczar (P9), Nataniel Sikora (P9), Nadia Komorowska (P9), Maja Kostrzewska (P9), Zuzanna Wulkowicz (P9), Tymoteusz Skrzypnik (P9)
Maria Durda (P9), Zofia Durda (P9), Amelia Opiat (P9)

PRZEDSZKOLE NR 15: Barbara Grzybek (P15), Miłosz Socha (P15), Natasza Komraus (P15)
Julia Karkowska (P15), Laura Gorączko (P15), Milena Mioduszewska (P15), Zuzanna Sajdak-Pluta (P15), Maja Popczyk (P15)

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W SP16:  Carmen Sęczkowska (SP16), Karolina Matyja (SP16), Viktoria Gawlik (SP16), Inga Viola (SP16), Adam Flakus (SP16), Emilia Wicik (SP16), Lilianna Jasak (SP16)
Maja Sommer (SP16), Kamila Filbier (SP16), Milena Kubanek (SP16), Magdalena Grytz (SP16)
Oliwia Bogdanowicz (SP16)

PRZEDSZKOLE NR 20 Zielona Kraina: Zofia Swacha (P20) – wymiar nieregulaminowy, Nikola Paradowska (P20) – wymiar nieregulaminowy, Julia Grzondziel (P20), Kinga Gustof (P20), Karolina Obrębska (P20), Amelia Rogocz (P20), Szymon Lemler (P20) Kiara Ganszczyk (P20), Michał Rybski (P20) – praca nieregulaminowa, forma przestrzenna, Marcelina Flak (P20) – praca nieregulaminowa, forma przestrzenna, Jakub Kunicki (P20) – praca nieregulaminowa, forma przestrzenna, Amelia Szpala (P20), Szymon Kucia (P20), Nadia Sobczyk-Ważna (P20).

BAJKOWE PRZEDSZKOLE: Igor Cierpioł (Bajkowe Przedszkole), Amelia Gonsior (Bajkowe Przedszkole), Maja Siwakowska (Bajkowe Przedszkole), Gabriel Gorel (Bajkowe Przedszkole), Karolina Radomska (Bajkowe Przedszkole)

 

konkursyplastyka

Zespół ds. promocji • 28 lutego 2018


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA