SP 8 Najlepsza na Śląsku | Zespół Szkół Sportowych

SP 8 Najlepsza na Śląsku

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu okazał się bardzo udany dla naszych chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 8 a zarazem zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego WODNIK . Nasza drużyna w składzie Ryan i Alan Karwel, Szymon Chowaniec, Maciej Ostojski, Filip Woźnicka, Ignacy Durbajło, Marcin Pera, Maciej Kołodziej oraz Kamil Geisner wywalczyli PIERWSZE miejsce i zdobyli tytuł najlepszej Szkoły w województwie śląskim w pływaniu

Serdecznie Gratulujemy Zawodnikom, Rodzicom i Trenerom oraz życzymy kolejnych sukcesów na śląskiej i polskiej arenie pływackiej.

 

Komentarze
pływanieuks wodnik siemianowice

Leszek Malyszek • 10 kwietnia 2018


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA