Spotkanie z lekturą(ami) | Zespół Szkół Sportowych

Spotkanie z lekturą(ami)

Wielkimi krokami zbliża się egzamin gimnazjalny 2018. Uczniowie klasy 3G na lekcjach j.polskiego  w ramach ,,tygodnia lektur” prezentowali wybrany utwór z kanonu.

Założeniem tego projektu było powtórzenie wiadomości przed egzaminem, wzbogacenie i urozmaicenie zajęć  oraz rozwijanie twórczych zdolności i kreatywności  uczniów. Młodzież stanęła przed nie lada wyzwaniem: przygotować odkrywczą inscenizację ,znaleźć nowy interpretacyjny wytrych a może poszerzyć kontekst o współczesność ? Oto problemy, z którymi się borykali. Powtórki były owocne, wkrótce przyjdzie czas na sprawdzenie wiadomości.

Trzymamy kciuki! Połamania piór!

Komentarze
gimnazjumpolskiprojekty

Iwona Materny • 11 kwietnia 2018


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA