Nasi pływacy ponownie w gronie najlepszych na Śląsku | Zespół Szkół Sportowych

Nasi pływacy ponownie w gronie najlepszych na Śląsku

Liga Klubów Śląskich rocznika 2008 dobiegła końca. Nasi pływacy z klasy 3a, 4a i 4b zajęli w niej 3 miejsce na 28 klubów! 💪💪💪🏊🏊🏊🏆🏆🏆

W punktacji indywidualnej Szymon Chowaniec wywalczył 9 miejsce za swoje starty indywidualne. Tuż za pierwszą 10 znalazła się Wiktoria Chowaniec. Przez 4 edycje naszej pierwszej Ligi zdobywaliśmy kolejne doświadczenia. Osiągane wyniki, eliminowanie kolejnych błędów, poprawa techniki i WALECZNE SERCA dobrze wróżą na przyszłość 😇 Ogromny i piękny puchar będzie dla nas motywacją do dalszej pracy na treningach💪
Dziękujemy za wsparcie wszystkim kibicom!

Komentarze
basenpływaniesportszkoła podstawowa 8wodnik siemianowicezawody

Grzegorz Zawojek • 23 kwietnia 2018


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA