Konkurs plastyczny „Poznaj świętego” | Zespół Szkół Sportowych

Konkurs plastyczny „Poznaj świętego”

31 października, w przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych, sześcioro przedstawicieli szkoły podstawowej nr 8 uczestniczyło w konkursie plastycznym w formie warsztatów organizowanym przez szkołę podstawową nr 20.

Konkurs nosił nazwę „Poznaj świętego”; uczestnicy mieli za zadanie wykonać ilustrację przedstawiając wybranego świętego. W konkursie tym otrzymaliśmy aż 3 nagrody: Mateusz Gajda z klasy 5f zdobył I miejsce, a Zuzia Grzywacz (również klasa 5f), oraz Milena Pasek (klasa 5d) otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy!

         

                 

Święty Ojciec Pio namalowany przez Mateusza oraz Święta Anna wykonana przez Zuzię

konkursyplastykaszkoła podstawowa 8warsztaty

Anna Wieczerniak • 6 listopada 2018


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA