Konkurs plastyczny „Poznaj świętego” | Zespół Szkół Sportowych

Konkurs plastyczny „Poznaj świętego”

31 października, w przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych, sześcioro przedstawicieli szkoły podstawowej nr 8 uczestniczyło w konkursie plastycznym w formie warsztatów organizowanym przez szkołę podstawową nr 20.

Konkurs nosił nazwę „Poznaj świętego”; uczestnicy mieli za zadanie wykonać ilustrację przedstawiając wybranego świętego. W konkursie tym otrzymaliśmy aż 3 nagrody: Mateusz Gajda z klasy 5f zdobył I miejsce, a Zuzia Grzywacz (również klasa 5f), oraz Milena Pasek (klasa 5d) otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy!

         

                 

Święty Ojciec Pio namalowany przez Mateusza oraz Święta Anna wykonana przez Zuzię

Komentarze
konkursyplastykaszkoła podstawowa 8warsztaty

Anna Wieczerniak • 6 listopada 2018


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA