Ściana Inspiracji Czytelniczych | Zespół Szkół Sportowych

Ściana Inspiracji Czytelniczych

Dziś w Bibliotece Szkoły Podstawowej nr 8 zadebiutowała Ściana Inspiracji Czytelniczych. Uczniowie, ale także nauczyciele mogą tu zapisywać swoje ulubione tytuły książek, autorów lub cytaty, które uważają za najciekawsze, najbardziej inspirujące. Dzięki Ścianie uczniowie będą mogli polecać sobie nawzajem ciekawe książki oraz zainspirować innych do sięgnięcia po wartą uwagi pozycję.

Wielu uczniów już zostawiło swój ślad na Ścianie, która powoli wypełnia się cytatami, tytułami i nazwiskami pisarzy.

Biblioteka zaprasza wszystkich do udziału w zabawie  🙂

Komentarze
bibliotekacytatyczytelnictwoinspiracjeliteraturaściana

Kosik Edyta • 14 listopada 2018


Poprzednia wiadomość

Następna wiadomość

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA