Konsultacje nauczycieli | Zespół Szkół Sportowych

Arrow
Arrow
Slider
0

Konsultacje nauczycieli

Foto: pixabay.com

Konsultacje nauczycieli Zespołu Szkół Sportowych. SP oznacza budynek SP8, GIM budynek gimnazjum.

Bereta Łukasz

poniedziałek 10:00
GIM- sala gimnastyczna wymagane wcześniejsze umówienie się

Bielecka Patrycja

czwartek 15:00
SP- sala gimnastyczna wymagane wcześniejsze umówienie się

Brysz Beata

poniedziałek 14:00
SP-sala 20 wymagane wcześniejsze umówienie się

Cichoń Katarzyna

środa 15:00
Konsultacje dla kl. 4c w piątek o godz. 7:45 po umówieniu się, SP – sala 27, nie wymagane wcześniejsze umówienie się

Cyroń – Markiewicz Aleksandra

środa 14.10 – 14.55
Przygotowanie do matury (stałe zajęcia, bez umawiania się). 14.55 – 16.35 Konsultacje (po umówieniu się) GIM- sala 28 wymagane wcześniejsze umówienie się

Duda Katarzyna

środa 15:05
GIM – sala 32 wymagane wcześniejsze umówienie się

Firczyk Barbara

czwartek 13:15
GIM – sala 13 wymagane wcześniejsze umówienie się

Folta Aleksander

poniedziałek 18:00
Kompleks Sportowy “Michał” nie wymagane wcześniejsze umówienie się

Frankowska-Zięcina Sabina

środa 09:20
SP – sala 4 wymagane wcześniejsze umówienie się

Grzywacz Dorota

piątek 14:45
GIM – sala 140 wymagane wcześniejsze umówienie się

Hadryś-Sumień Magdalena

wtorek 16:00
GIM – sala 34 wymagane wcześniejsze umówienie się

 

Jakóbczyk Danuta

wtorek 12:15
SP- sala 2 wymagane wcześniejsze umówienie się

Jakubczyk Romana

poniedziałek 16:15 Konsultacje dla rodziców 16.45-17.45
SP – pokój 45 nie wymagane wcześniejsze umówienie się

Janta Joanna

czwartek 15:10
GIM – sala 11 wymagane wcześniejsze umówienie się

Janta Stefan

piątek 07:00 Inne godziny zgodnie z potrzebami.
GIM – saja 142 wymagane wcześniejsze umówienie się

Jaworski Robert

wtorek, środa, piątek 15:05 wtorek
GIM- godzina 7. 30, sala 125 nie wymagane wcześniejsze umówienie się

Jelito Anna

poniedziałek 15:00
GIM-sala 26 wymagane wcześniejsze umówienie się

Kawa Tomasz

czwartek 15:50 GIM- sala gimnastyczna nie wymagane wcześniejsze umówienie się

Kempny Jolanta

poniedziałek, czwartek 15:00 Poniedziałek – uczniowie gimnazjum ; czwartek – uczniowie liceum GIM – sala 134 nie wymagane wcześniejsze umówienie się

Khan Magdalena

wtorek 15:00
SP – sala 8 wymagane wcześniejsze umówienie się

Klimas Justyna

wtorek 14:10
GIM – sala 3 wymagane wcześniejsze umówienie się

Knap-Margiel Iwona

wtorek 12:00
SP- sala 30 wymagane wcześniejsze umówienie się

Kołodziej Magdalena

poniedziałek 15:00 Wszystkie klasy II gimnazjum
GIM – sala 148 wymagane wcześniejsze umówienie się

czwartek 08:25 4a, 4c
SP- sala 41 wymgane wcześniejsze umówienie się

piątek 13:15 4b, 4d, 4e, 4f
SP- sala 42 wymgane wcześniejsze umówienie się

Kowalik Bożena

poniedziałek, czwartek 07:50 Dodatkowo środa i czwartek godz. 14:10 – po wcześniejszym umówieniu się,
SP – sala 46 wymagane wcześniejsze umówienie się

Kowalska Katarzyna

środa 15:15
SP – salka korekcyjna wymagane wcześniejsze umówienie się

Kowara Justyna

środa 07:30
GIM – sala 2 wymagane wcześniejsze umówienie się

Lachowicz-Ackermann Agnieszka

środa 15:00 GIM- sala gimnastyczna wymagane wcześniejsze umówienie się

Lazar Henryk

poniedziałek 15:00 GIM – sala 42 nie wymagane wcześniejsze umówienie się

Machura Beata

czwartek 15:15
SP – salka korekcyjna, wymagane wcześniejsze umówienie się

Machura Paweł

poniedziałek 13:15 GIM – sala 45 wymagane wcześniejsze umówienie się

Malcherek Magdalena

środa 14:00 Zajęcia techniczne uczniowie kl. 5-6
SP -sala 41 wymagane wcześniejsze umówienie się

Malcherek Magdalena

czwartek 15:05 Zajęcia komputerowe /informatyka kl. 4-6
SP – sala 40 wymagane wcześniejsze umówienie się

Marzec Małgorzata

poniedziałek 07:45
GM – sala 131 nie wymagane wcześniejsze umówienie się

Materny Iwona

poniedziałek, piątek 14:15
GIM – sala 19 wymagane wcześniejsze umówienie się

Matura Katarzyna

wtorek, czwartek 13:15
SP – sala 25 wymagane wcześniejsze umówienie się

Mendak Beata

czwartek 15:00 GM – sala 131 wymagane wcześniejsze umówienie się

Mendakiewicz-Gral Lidia

wtorek 14:10 GIM – sala 15 wymgane wcześniejsze umówienie się

Moj-Giza Katarzyna

czwartek 13:15
SP- sala 22 nie wymagane wcześniejsze umówienie się

piątek 14:10
SP – sala 22 nie wymagane wcześniejsze umówienie się

Mołdrzik Anna

wtorek 13:15 Konsultacje dla klasy 3a,
SP – sala 23 wymagane wcześniejsze umówienie się

Mrozek Ksenia

czwartek 14:55
GIM – sala 14 wymagane wcześniejsze umówienie się

Niedźwiedź Barbara

czwartek 15:00 GIM – sala 8 wymgane wcześniejsze umówienie się

Ościk Magdalena

środa 14:00
SP – sala 23 wymagane wcześniejsze umówienie się

Pawłowska Anna

poniedziałek, wtorek, czwartek 15:05 Konsultacje dostosowane są do planu poszczególnych klas. SP – sala 41 wymagane wcześniejsze umówienie się

Przybysz Barbara

wtorek, środa 14:10 We wtorek 8.30, po wcześniejszym umówieniu się, w środę godz.15.05 po wcześniejszym umówieniu się
SP – sala 42 wymagane wcześniejsze umówienie się

Raczewski Krzysztof

wtorek 14:10Wg potrzeb GIM – sala 124 wymgane wcześniejsze umówienie się

Rostańska Agnieszka

poniedziałek 15:05
GIM – sala 1 wymagane wcześniejsze umówienie się

Rostańska Agnieszka

czwartek 14:10
GIM – sala 1 wymagane wcześniejsze umówienie się

Rusz Tomasz

wtorek 17:30
Hala KS MICHAŁ wymagane wcześniejsze umówienie się

Sakwerda Agata

poniedziałek 15:15
SP – sala 43 nie wymagane wcześniejsze umówienie się

Sala Artur

czwartek 17:30
Hala KS MICHAŁ wymagane wcześniejsze umówienie się

Saltarska Ewelina

wtorek 14:10
GM-sala 142 wymagane wcześniejsze umówienie się

Sitek Małgorzata

środa 15:00
GIM – sala 141 wymagane wcześniejsze umówienie się

Sławińska Joanna

poniedziałek, piątek 15:05
SP – sala 47 wymagane wcześniejsze umówienie się

Sroczyńska Marta

piątek 15:50
SP – sala 16 wymagane wcześniejsze umówienie się

Strzelczyk Justyna

poniedziałek 14:55 GIM – sala 10 wymgane wcześniejsze umówienie się

Suliga Ewa

poniedziałek 15:00
GIM – sala 9 nie wymagane wcześniejsze umówienie się

Szydlik Małgorzata

poniedziałek 15:00
GIM – sala 125 wymagane wcześniejsze umówienie się

Szymański Radosław

piątek 15:00 SP – sala 21 nie wymgane wcześniejsze umówienie się

Tobolewska Elżbieta

czwartek 14:55
SP – sala 43 wymagane wcześniejsze umówienie się

Wieczerniak Anna

czwartek 14:00
SP – sala 42 wymagane wcześniejsze umówienie się

Wilk-Konieczna Magdalena

poniedziałek 15:00 Klasy 4D, 5A, 5B piłkarze, 6C,
SP – sala 28 wymagane wcześniejsze umówienie się

wtorek 08:25 Klasy 4C, 5B siatkarze, 6C
SP – sala 28 wymagane wcześniejsze umówienie się

Wrazidło Marta

poniedziałek, wtorek 06:45 Dodatkowy termin – poniedziałek godzina 15.00
GIM -sala 132 wymagane wcześniejsze umówienie się

Zawojek Grzegorz

wtorek 15:50
SP – gabinet nauczycieli wf wymagane wcześniejsze umówienie się

Zych Beata

piątek 13:00
SP – sala 29 wyamgane wcześniejsze umówienie się

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA