Menu Zamknij

Konsultacje nauczycieli

Foto: pixabay.com

Konsultacje nauczycieli Zespołu Szkół Sportowych.

Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Miejsce konsultacji Godzina Czy wymagane jest umówienie się?
Barczyk Anna czwartek sala 7, budynek B 14:10 Tak
Binienda-Knop Sylwia poniedziałek świetlica, budynek A 15:00 Tak Klasy 7 i 8 SP
Bonarski Dariusz poniedziałek sala gimanstyczna, budynek A 15:05 Tak
Borkowska Danuta czwartek sala 16, budynek B 15:15 Tak
Chroń Katarzyna środa sala nr 15, budynek A 13:15 Tak Uczniowie klas 5 c,d,e,f lub inni zainteresowani. Uczniowie proszeni są o poinformowanie o zagadnieniu, z którym się zgłoszą, aby nauczyciel mógł przygotować się jak najlepiej do zajęć.
Dytko Wojciech poniedziałek sala 5, budynek B 14:15 Tak Rodzice dzieci klas III
Figurska – Stanchły środa sala 26, budynek A 7:30 Tak
Firczyk Barbara wtorek sala 13, budynek A 14:15 Tak Klasy 5a 5 b 5 e 7a 6a 8d
Frankowska-Zięcina Sabina  wtorek sala nr 4, budynek B 8:25 Tak Konsultacje dla rodziców uczniów klasy 2D i 3C
Gasiulewicz Leszek piątek sala 27, budynek A 13:00 Tak
Gaworska Dorota poniedziałek sala 12 budynek A 16:00 Tak
Gęsiarz Żaneta czwartek sala 20, budynek A 13:15 Tak Rodzice i uczniowie klas 5A i B oraz 6C i D.
Gęsiarz Żaneta środa sala 20, budynek A 14:10 Tak Klasy 5A i B oraz 6C i D
Goebel Izabela środa sala 20 budynek B 14:15 Tak Konsultacje z rodzicami.
Gojny Tomasz środa pokój nauczycielski, budynek B 9:20 Tak
Goj-Szołtysik Monika piątek sala 28, budynek B 11:10 Tak
Golf Anna poniedziałek sala 42, budynek B 14:15 Tak Dla rodziców
Grzywacz Dorota poniedziałek sala 140, budynek A 15:10 Tak LO, 5F,6b,6c, 6d, 6e,7a,7b,8d
Hadryś-Sumień Magdalena piątek sala 47, budynek A 7:30 Tak
Iwaniuk Aleksandra piątek sala 1, budynek B 12:00 Tak Rodzice
Jakóbczyk Danuta środa sala 5 budynek B 13:15 Tak dla uczniów i rodziców
Jakubik Beata poniedziałek sala 31, budynek B 15:00 Tak Konsultacje dla rodziców.
Janta Joanna wtorek sala 11, budynek A 15:10 Tak
Janta Stefan piątek sala 142, budynek A 15:00 Tak klasy 7 i LO
Jaworski Robert środa aula, budynek A 15:05 Tak Historia, edukacja dla bezpieczeństwa
Kawa Tomasz poniedziałek sala gimanstyczna, budynek A 15:05 Tak rodzice
Klimas Justyna czwartek sala 3, budynek A 14:10 Tak
Knap-Margiel Iwona poniedziałek sala 30, bidunek B 14:10 Tak
Kołodziej Magdalena poniedziałek sala 41, budynek B 14:10 Tak klasy IV SP
Kołodziej Magdalena piątek sala 141, budynek A 15:05 Tak klasy V i VISP
Komenda Janusz wtorek basen     15:50 Tak Rodzice
Kosik Edyta poniedziałek biblioteka, budynek A 14:00 Tak
Kowalik Bożena poniedziałek sala 28, budynek A 7:45 Tak klasa 6a
Kowalik Bożena wtorek sala 28, budynek A 7:45 Tak klasa 5e, 6b, 6c
Kowalik Bożena wtorek sala 28, budynek A 14:10 Tak klasa 6e
Kowara Justyna wtorek sala 2, budynek A 15:00 Tak dla wszystkich uczniów całej szkoły
Lachowicz-Ackermann poniedziałek sala gimanstyczna, budynek A 14:00 Tak dla rodziców i uczniów
Lazar Henryk poniedziałek sala 42, budynek A  15:00 Tak
Leroch Małgorzata środa sala korekcyjna, budynek B 15:00 Nie
Machura Paweł piątek sala gimanstyczna, budynek B 13:15 Tak
Malcherek Magdalena poniedziałek sala 45, budynek A 14:55 Tak Informatyka kl 5-8
Małyszek Magdalena piątek pokój nauczycielski, budynek B 12:15 Tak
Materny Iwona czwartek sala 19, budynek A 14:10 Tak
Matura Katarzyna wtorek sala 33, budynek A 13:15 Tak
Matura Katarzyna czwartek sala 33, budynek A 14:15 Tak
Matura Katarzyna czwartek sala 33, budynek A 7:30 Nie ZDW klasa 5
Matura Katarzyna środa sala 33, budynek A 7:30 Nie ZDW klasa 6
Matura Katarzyna piątek sala 33, budynek A 14:15 Nie ZDW klasa 7
Mendak Beata poniedziałek sala 134, budynek A 15:05 Nie Kl. 7, kl. 8 , LO
Miodoński Mateusz poniedziałek basen     16:00 Tak
Moj-Giza Katarzyna wtorek sala 1, budynek A 8:25 Tak 6d, 6g
Moj-Giza Katarzyna czwartek sala 1, budynek A 7:30 Tak 6b
Moj-Giza Katarzyna piątek sala 1, budynek A 12:15 Tak 6f
Mołdrzik Anna czwartek sala 23, budynek B 13:00 Tak Dla uczniów klasy 2B
Niedźwiedź Barbara czwartek sala 8, budynek A 14:10 Tak dla wszystkich uczniów potrzebujących pomocy
Nowara Anna środa sala gimanstyczna, budynek A 15:00 Tak Rodzice, uczniowie
Nowara Tomasz poniedziałek sala gimanstyczna, budynek A 17:30 Tak Uczniowie j rodzice
Ogryzek Kamil środa sala gimanstyczna, budynek B 16:45 Tak
Ostrowska Katarzyna piątek sala 27, budynek B 14:15 Tak Klasy 4 SP
Ościk Magdalena piątek sala 25, budynek A 14:00 Tak
Pasek Damian wtorek sala gimanstyczna, budynek A 15:05 Tak
Pawłowska Anna poniedziałek sala 131, budynek A 15:05 Tak Możliwy inny termin po indywidualnym umówieniu się
Polok Alan poniedziałek  sala gimanstyczna, budynek B 15:00 Tak
Pytlik Katarzyna piątek świetlica, budynek A 14:10 Nie
Raczewski Krzysztof poniedziałek sala 124, budynek A 15:00 Tak
Raczyńska Aneta poniedziałek sala 8, budynek B 16:00 Tak dla rodziców uczniów klasy 2a
Rostańska Agnieszka poniedziałek sala 44, budynek A 15:00 Tak
Rusz Tomasz piątek  sala gimanstyczna, budynek A 11:15 Tak
Sakwerda Agata poniedziałek sala 43, budynek B 15:00 Tak Zajęcia logopedyczne organizowane w formie dodatkowego wsparcia w terapii dla wszystkich uczniów SP8.
Sala Artur wtorek sala gimanstyczna, budynek A 12:15 Tak Piłkarze klas sportowych Uks Jedność
Saltarska Ewelina poniedziałek sala 14, budynek A 15:05 Tak
Seniuk Barbara poniedziałek sale 47, budynek B 14:00 Tak
Sitkiewicz Adam środa basen     15:50 Tak Dla rodziców
Sławińska Joanna czwartek sala 34a, budynek A 14:10 Tak
Sławińska Joanna czwartek sala 34a, budynek A 15:50 Tak
Sroczyńska Marta poniedziałek sala 148, budynek A 13:15 Tak
Stasz Adam poniedziałek sala 142, budynek A 16:00 Tak rodzice
Strzelczyk Justyna wtorek sala 10, budynek A 16:00 Tak
Suliga Ewa środa sala 9, budynek A 14:10 Tak klasy V – VIII SP, klasy LO
Szydlik Małgorzata wtorek sala 46, budynek B 12:15 Tak dla dzieci klasy 1E
Szymańska Katarzyna środa sala 29, budynek B 7:30 Tak
Szymański Radosław czwartek sala 21, budynek B 15:00 Tak
Tobolewska Elżbieta piątek sala 43, budynek A 14:10 Tak
Tutaj Magdalena wtorek sala 49, budynek B 12:15 Tak Dla rodziców
Vogtmann Janusz wtorek sala gimanstyczna, budynek A 15:05 Tak dla uczniów
Vogtmann Janusz wtorek sala gimanstyczna, budynek A 15:05 Tak rodzice i uczniowie
Wieczerniak Anna piątek sala 149, budynek A 15:00 Tak Konsultacje dla uczniów oraz rodziców
Wilk-Konieczna Magdalena poniedziałek  sala 33, budynek A 13:15 Tak
Wrazidło Marta czwartek sala 132, budynek A 15:55 Tak klasy 6 i SP, LO
Zawisza Anna piątek sala gimanstyczna, budynek B 14:15 Tak
Zawojek Grzegorz poniedziałek basen     16:00 Tak
Zielińska Agnieszka czwartek świetlica, budynek A 14:15 Tak klasy 5, 6, 7 i 8