Zespół Szkół Sportowych | Page 14

WAKACJE !!!
Bawcie się dobrze
...i do zobaczenia
1 września
Arrow
Arrow
Slider

Ósemkowa akademia przyszłego pierwszaka

Od listopada ruszyła druga edycja Ósemkowej Akademii Przyszłego Pierwszaka. Sześcioletnie dzieci z siemianowickich przedszkoli podczas popołudniowych zajęć adaptacyjnych zapoznają się z atmosferą szkoły oraz rozwijają swoje umiejętności i zainteresowania.…

CZYTAJ DALEJ

Wyjazd na narty

Zapraszamy do wspólnego wyjazdu na narty.

Jedziemy 12 stycznia 2017 r. do Stacji Narciarskiej CIENKÓW w Wiśle.…

CZYTAJ DALEJ

Boże Narodzenie 2016

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia prosimy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń zdrowia i pomyślności oraz spełniania marzeń w nowym nadchodzącym roku 2017 w imieniu Dyrektora ZSS, nauczycieli i pracowników administracji oraz wszystkich uczniów naszej szkoły.…

CZYTAJ DALEJ

Basen w okresie świątecznym

Informujemy, że w dniach 24 i od 30 grudnia do 2 stycznia będzie nieczynny

W pozostałe dni przerwy świątecznej basen otwarty jest w następujących godzinach:

CZYTAJ DALEJ

Mistrzostwa miasta w tenisie stołowym

W  środę 14.12.2016 r. w Zespole Szkół Integracyjnych odbyły się Mistrzostwa Siemianowic Śląskich w Tenisie Stołowym.…

CZYTAJ DALEJ

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika

14 grudnia 2016r. wzięliśmy udział w przesłuchaniach do XXIII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i pastorałek Im. Ks.…

CZYTAJ DALEJ

Jasełka

źródło: pixabay.com

ORGANIZACJA DNIA 23.12.2016 r. (czwartek)

9.00 spotkanie wychowawców i opiekunów z uczniami przed szkołą (opiekunowie klas wg tabeli)
9.15 Jasełka w Kościele św.…

CZYTAJ DALEJ

Gość z zabrzańskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt

15 grudnia w klasie 2 e pojawił się niezwykły gość – Juice wraz ze swoją opiekunką ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt ‘Psitul mnie” w Zabrzu.…

CZYTAJ DALEJ

Złota Polska Jesień. Wyniki konkursu plastycznego.

Spośród wielu prac, nadesłanych na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “ZŁOTA POLSKA JESIEŃ” przyznano:

I miejsce: MAJA KOLANKIEWICZ (SP 6)

 

 

 

 

 

 

II miejsce: ADRIAN AUGUSTYN (SP 8)

 

 

 

 


III miejsce
MARIA KUCZYŃSKA (SP 1)

Wyróżnienia otrzymali
( w kolejności alfabetycznej ):
Hanna Bańczyk SP “Arkona”
Magdalena Bujoczek SP “Arkona”
Amelia Chlebek SP “Arkona”
Arkadiusz Fatyga SP “Arkona”
Magdalena Frąckowiak SP 1
Maja Kępa SP1
Agata Kurpanek SP 11
Miłosz Michalski SP 8
Hanna Mucha SP 13
Rafał Ochman SP 4
Dominika Ponitka SP 8
Amelia Prandzioch SP 1
Piotr Smolarczyk SP 8
Mikołaj Sowiński SP 13
Zuzanna Wróblewska SP 6
Maja Wyszyńska SP 13

Serdecznie gratulujemy!

CZYTAJ DALEJ