ŚWIETLICA SZKOLNA | Zespół Szkół Sportowych

0

ŚWIETLICA SZKOLNA

Świetlica szkoły podstawowej nr 8

Świetlica szkolna SP8 czynna jest codziennie w godzinach 7-17. Do dyspozycji dzieci są trzy pomieszczenia:sala do gier i zabaw ruchowych(wyposażona w sprzęt w ramach programu “Radosna Szkoła”); sala”ciszy” do zajęć czytelniczych i odrabiania lekcji oraz sala do gier i zabaw stolikowych. W świetlicy prowadzone są zajęcia artystyczne, plastyczno – techniczne, majsterkowanie, zajęcia umuzykalniające, relaksacyjne, gry i zabawy stolikowe i ruchowe. W ramach świetlicy działa kółko teatralne, ekologiczne, języka angielskiego i wiedzy o Ziemi. Do dyspozycji dzieci jest komputer oraz telewizor plazmowy. W ramach zajęć świetlicowych uczniowie biorą udział w konkursach na szczeblu miejskim, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.

 

Świetlica gimnazjum

Świetlica szkolna czynna jest dla uczniów gimnazjum i liceum codziennie w godzinach 7.30 – 16.00. W świetlicy prowadzone są zajęcia czytelnicze, o charakterze artystyczno – dekoratorskim, gry stolikowe, towarzyskie. Do dyspozycji uczniów są 4 stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, telewizor plazmowy oraz radio. Mają możliwość skorzystania również z urządzenia wielofunkcyjnego w celu wydrukowania lub skserowania dokumentów. W ramach zajęć świetlicowych prowadzone jest kółko szachowe oraz kółko z tenisa stołowego.

DZIAŁALNOŚĆ ŚWIETLICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8 W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

Świetlica szkolna SP 8 czynna jest codziennie w godzinach 7.00-17.00. Do dyspozycji dzieci są dwie sale-jedna dla pierwszoklasistów, druga dla uczniów klas starszych. W naszej świetlicy uczniowie mogą rozwijać zainteresowania, pasje oraz odkrywać swoje talenty podczas rozmaitych zajęć artystycznych, plastyczno – technicznych, majsterkowania, zajęć umuzykalniających, szachowych, gier i zabaw stolikowych oraz zajęć ruchowych. Największą popularnością cieszą się zajęcia plastyczne, których efekty można podziwiać między innymi na gazetkach ściennych. W ramach zajęć świetlicowych uczniowie biorą udział w konkursach na szczeblu miejskim, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim zdobywając nagrody i wyróżnienia.

SwietlicaSwietlica
Swietlica
Swietlica
Swietlica

Nasze prace plastyczne

PracePrace
PracePrace

PracePracePrace
Prace

PracePrace
Prace

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA