ŚWIETLICA SZKOLNA | Zespół Szkół Sportowych

PIERWIASTEK PRZEZ PRZYPADKI
konkurs
matematyczno-polonistyczny
Arrow
Arrow
Slider
0

ŚWIETLICA SZKOLNA

Świetlica szkoły podstawowej nr 8

Świetlica szkolna SP8 czynna jest codziennie w godzinach 7-17. Do dyspozycji dzieci są trzy pomieszczenia:sala do gier i zabaw ruchowych(wyposażona w sprzęt w ramach programu “Radosna Szkoła”); sala”ciszy” do zajęć czytelniczych i odrabiania lekcji oraz sala do gier i zabaw stolikowych. W świetlicy prowadzone są zajęcia artystyczne, plastyczno – techniczne, majsterkowanie, zajęcia umuzykalniające, relaksacyjne, gry i zabawy stolikowe i ruchowe. W ramach świetlicy działa kółko teatralne, ekologiczne, języka angielskiego i wiedzy o Ziemi. Do dyspozycji dzieci jest komputer oraz telewizor plazmowy. W ramach zajęć świetlicowych uczniowie biorą udział w konkursach na szczeblu miejskim, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.

 

Świetlica gimnazjum

Świetlica szkolna czynna jest dla uczniów gimnazjum i liceum codziennie w godzinach 7.30 – 16.00. W świetlicy prowadzone są zajęcia czytelnicze, o charakterze artystyczno – dekoratorskim, gry stolikowe, towarzyskie. Do dyspozycji uczniów są 4 stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, telewizor plazmowy oraz radio. Mają możliwość skorzystania również z urządzenia wielofunkcyjnego w celu wydrukowania lub skserowania dokumentów. W ramach zajęć świetlicowych prowadzone jest kółko szachowe oraz kółko z tenisa stołowego.

DZIAŁALNOŚĆ ŚWIETLICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8 W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

Świetlica szkolna SP 8 czynna jest codziennie w godzinach 7.00-17.00. Do dyspozycji dzieci są dwie sale-jedna dla pierwszoklasistów, druga dla uczniów klas starszych. W naszej świetlicy uczniowie mogą rozwijać zainteresowania, pasje oraz odkrywać swoje talenty podczas rozmaitych zajęć artystycznych, plastyczno – technicznych, majsterkowania, zajęć umuzykalniających, szachowych, gier i zabaw stolikowych oraz zajęć ruchowych. Największą popularnością cieszą się zajęcia plastyczne, których efekty można podziwiać między innymi na gazetkach ściennych. W ramach zajęć świetlicowych uczniowie biorą udział w konkursach na szczeblu miejskim, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim zdobywając nagrody i wyróżnienia.

SwietlicaSwietlica
Swietlica
Swietlica
Swietlica

Nasze prace plastyczne

PracePrace
PracePrace

PracePracePrace
Prace

PracePrace
Prace

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA
Wyjazd na narty 18 stycznia odwołany!!! Czekamy na lepsze warunki
do startu nowej strony Zespołu Szkół Sportowych