Z życia licealisty | Zespół Szkół Sportowych

0

Z życia licealisty

26.09.- Uczniowie zaangażowali się w przygotowanie Dnia Języków Obcych.


24.09.- Uczestniczymy w Targach Pracy zorganizowanych w Domu Kultury ,,Chemik”. Poznajemy siemianowickich przedsiębiorców. Zapoznajemy się z ofertą pracy i logujemy się do biura pośrednictwa pracy.


13.09.- Integrujemy się na wycieczce do Rajczy. Zdobywamy Halę Boraczą, jednocześnie realizujemy założenia programowe. Z Milówki wracamy pociągiem do domu.

Zobaczcie jak było.


7.09.- Uczestniczymy w projekcji filmu pt. ,,Dywizjon 303. Historia prawdziwa.” To okazja do dyskusji na temat filmu, historii i książki Arkadego Fiedlera. Dojazd do Katowic tramwajem z Placu Alfreda ,,wymusił” na nas sympatyczny spacer przez Lasek Bytkowski. Mogliśmy ze sobą swobodnie porozmawiać, a to pierwszy krok do integracji!


7.09.- 9.09- Zawodniczki piłki ręcznej uczestniczą w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej po raz pierwszy organizowanym w naszej szkole. Codziennie rozgrywają po kilka meczy, a efekt – zajęcie VIII miejsca w kategorii juniorek młodszych.


3.09.- Uczniowie klasy I LO uczestniczyli w uroczystej akademii inaugurującej nowy rok szkolny- pierwszy w nowej szkole. Była to okazja do zawarcia pierwszych znajomoúci i spotkania z wychowawczynią. Spacer po szkolnym labiryncie dostarczył wielu wrażeń- może od jutra uda się trafić do każdej sali!

ROZMIAR CZCIONKI
KOLOR TŁA