Menu Zamknij

Zastępstwa 6SP, 7SP, 8SP, GM i LO

 

PONIEDZIAŁEK  18.03.2019

nieobecny nauczyciel nr lekcji klasa zastępstwo sala
B.Niedźwiedź 8 3F dz Grupa zwolniona
J.Kowara 1

2

3

4

7

7

8

3D

3E

3C

7A

3F dz

3F ch

8C

K.Ogryzek (edb)

Klasa zwolniona

M.Szydlik (świetlica)

A.Rostalska (j.polski)

Grupa zwolniona

K.Pytlik (lekcja bibliot.)

Klasa zwolniona

47

125

44

125

125

D.Bonarski 7

7

3A gr

3C gr

Grupa zwolniona

T.Kawa (wf-całość)

SG

H.Lazar 7,8 8D Klasa zwolniona
W.Marcinkowski 10,11,12 1ALO gr Grupa zwolniona
T.Nowara 0,1

11,12

6B,7A gr

3D gr

Grupa zwolniona

Grupa zwolniona

A.Nowara 0,1

2

8D

8D

Klasa zwolnina

J.Klimas (matem.)

3

A.Rostalska 7 8C Klasa zwolniona
A.Stasz 7

8

9,10

7D

8E

3E

M.Sitek (fizyka)

Klasa zwolnina

Klasa zwolniona

141

E.Suliga 7

8

7C

3D

J.Klimas (matem.)

Klasa zwolniona

3

J.Klimas 2 7C Klasa zwolniona

 

ZASTĘPSTWA  ZA  DYŻURY

po lekcji dyżur zastępstwo
7

6

7

0

1

2

7

8

7

8

2

7

6

8

7

2

AULA

SZ3

SZ3

SZ3

SZSG

PRZEWIĄZKA

PA2

IPC+ PRZEWIĄZKA

IPA3

IIPA

SZSG

IIPA

SZ2

PA2

PRZEWIĄZKA

IIPC

K.Pytlik

K.Ogryzek

J.Vogtmann

K.Ogryzek

J.Klimas

M.Szydlik

J.Klimas

K.Raczewski

K.Matura

T.Kawa

A.Lachowicz-Ackermann

E.Tobolewska

M.Hadryś-Sumień

J.Vogtmann

M.Sitek

E.Saltarska

 

WTOREK 19.03.2019

nieobecny nauczyciel nr lekcji klasa zastępstwo sala
A.Nowara 0,1,2

7

8D

8D

Klasa zwolniona

K.Ogryzek (edb)


9
D.Grzywacz 9 7D Klasa zwolniona
J.Kowara 1

2

6

7

8

9

8B

7B

3C

8F

8D

8E

Klasa zwolniona

M.Szydlik (świetlica)

B.Urbaniak (zaj. z pedagogiem)

Klasa zwolniona

Klasa zwolniona

Klasa zwolniona

125

2

K.Ogryzek 9 8D Klasa zwolniona
W.Marcinkowski 11,12,13 PS gr Grupa zwolniona
T.Nowara 0,1 6B,7A gr Grupa zwolniona
B.Niedźwiedź 9 3D dz Grupa zwolniona
A.Lachowicz-Ackermann 6

7

8

8A

1ALO gr

8D

T.Kawa (wf)

D.Bonarski (wf-całość)

T.Kawa (wf)

SG

SG

SG

– w godz. 7.00-15.30 nieczynna jest Hala Michał

– 1ALO gr siatkarska wyjeżdża na zawody

– na Auli odbędzie się szkolenie „Igrzyska śmierci”, w którym uczestniczą klasy:

   na 5,6 lekcji – klasa 1ALO

   na 7,8 lekcji – klasa 7ASP

 

 ZASTĘPSTWA  ZA  DYŻURY:

po lekcji dyżur zastępstwo
0

1

6

7

8

9

2

6

7

9

5

7

8

SZSG

SZ1

SZSG

PA2

IPC

PA2

SZSG

SZ2

SZ3

SZ1

SZ2

SZSG

SZSG

T.Kawa

M.Szydlik

D.Bonarski

D.Grzywacz

A.Zielińska

A.Zielińska

H.Lazar

M.Hadryś-Sumień

I.Materny

B.Niedźwiedź

T.Kawa

T.Kawa

T.Kawa

 

 

Informujemy że 12.03 ruszyły zapisy do klas 1 szkoły podstawowej. Kliknij po więcej informacji
do startu nowej strony Zespołu Szkół Sportowych