Menu Zamknij

Zastępstwa 6SP, 7SP, 8SP, GM i LO

CZWARTEK 23.05.2019

 

nieobecny nauczyciel

nr lekcji

klasa

zastępstwo

sala

Wiesław Marcinkowski

2

3D GIM

Tomasz Nowara (złączenie)

Michał

3

3D GIM

Tomasz Nowara (złączenie)

Michał

4

3D GIM

Tomasz Nowara (złączenie)

Michał

10

1A LO

Uczniowie zwolnieni do domu.

11

1A LO

12

1A LO

Katarzyna Cichoń

1

6A SP

Barbara Firczyk (złączenie)

13

Anna Pawłowska

6

6A SP

Barbara Firczyk (całość)

13

Anna Zawisza

8

6B SP

Dariusz Bonarski (złączenie)

Basen B2

9

6A SP

Mateusz Miodoński (złączenie)

Basen B2

Leszek Gasiulewicz

1

7B SP

Uczniowie przychodzą później.

2

8E SP

Barbara Firczyk (angielski)

13

3

8B SP

Barbara Niedźwiedź (historia)

8

5

3E GIM

Beata Mendak  (chemia)

134

6

3C GIM

Barbara Niedźwiedź (historia)

8

Katarzyna Matura

4

6B SP

Justyna Klimas (matematyka)

14

5

6A SP

Magdalena Hadryś-Sumień (polski)

15

Małgorzata Sitek

2

7D SP

Barbara Niedźwiedź (historia)

8

3

3E GIM

Sylwia Binienda-Knop (niemiecki)

20

4

8B SP

Barbara Firczyk (angielski)

13

5

7A SP

Aleksandra Cyroń-Markiewicz

28

7

8F SP

Uczniowie zwolnieni do domu.

Katarzyna Duda-Trzcińska

5

3D GIM

Adam Stasz

33

6

1A LO

Adam Stasz

33

Alina Rostalska

3

7C SP

Katarzyna Pytlik

BIBLIO

4

7A SP

Sylwia Binienda-Knop (niemiecki – zamiast LO)

20

Bogusław Szopa

2

8D SP

Anna Nowara (złączenie)

SIŁ

Henryk Lazar

2

8A SP

Ewelina Saltarska (angielski)

140

3

3A GIM

Ewelina Saltarska (angielski)

140

4

8D SP

Ewelina Saltarska (angielski)

140

Elżbieta Tobolewska

2

3B GIM

Anna Wieczerniak (plastyka)

149

3

7B SP

Justyna Strzelczyk (angielski)

10

4

3F GIM

Barbara Niedźwiedź (historia)

8

Beata Mendak

2

7B SP

Justyna Strzelczyk (angielski)

10

3

8F SP

Małgorzata Szydlik

125

4

7C SP

Agnieszka Rostańska (niemiecki – zamiast LO)

1

Dorota Gaworska

3

8C SP

Tomasz Kawa (w-f)

SIŁ

Marta Wrazidło

2

3F GIM

Małgorzata Szydlik

125

4

7D SP

Agnieszka Zielińska

125

 

 

 

 

 

 

ZASTĘPSTWA  ZA  DYŻURY

 

 

Po 0

SZ3

Sylwia Binienda-Knop

Po 1

Przew.

Barbara Firczyk

Po 2

1PC

Paweł Machura

Po 2

2PA

Aleksandra Cyroń Markiewicz

Po 2

2PC

Magdalena Wilk-Konieczna

Po 3

1PA3

Magdalena Hadryś-Sumień

Po 3

Przew.

Agnieszka Rostańska

Po 3

2PA

Agnieszka Zielińska

Po 3

2PC

Aneta Cygan

Po 3

1PA1

Elżbieta Tobolewska

Po 4

PA3

Dariusz Bonarski

Po 4

PA1

Iwona Materny

Po 4

PC

Agnieszka Lachowicz-Acerman

Po 4

2PA

Sylwia Binienda-Knop

Po 6

PA2

Sylwia Binienda-Knop

Po 7

Przew.

Dorota Grzywacz