Zastępstwa GM i LO | Zespół Szkół Sportowych

RELACJA ZE ŚWIĘTA SZKOŁY
500 ZDJĘĆ
TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY I SP8
KOMERS 2017
2 czerwca, Hotel Vacanza
Arrow
Arrow
Slider
0

Zastępstwa GM i LO

ŚRODA 21.06.2017

nieobecny nauczyciel nr lekcji klasa zastępstwo sala
J.Janta 4

5

6

2A

2B

2C

B.Oświęcimska-Hurek (świetlica)

B.Oświęcimska-Hurek (świetlica)

B.Oświęcimska-Hurek (świetlica)

125

125

125

L.Małyszek 0,1 Gr pływ. Grupa zwolniona
K.Duda 5

6

1D

3E

K.Pytlik (lekcja bibliot.)

K.Pytlik (lekcja bibliot.)

125

125

A.Sitkiewicz 9 1B gr Grupa zwolniona
M.Leroch 9 1B gr Grupa zwolniona
J.Vogtmann 1,2

3

1E gr

3E

Grupa zwolniona

Klasa zwolniona

B.Urbaniak 8

9

2F dz

2E dz

Grupa zwolniona

Grupa zwolniona

ZASTĘPSTWA  ZA  DYŻURY:

po lekcji dyżur zastępstwo
2

4

6

7

3

AULA

PA3

PA2

SZ1

SZSG

J.Głogowska

J.Kowara

A.Rostalska

P.Machura

A.Lachowicz-Ackermann

 

CZWARTEK  22.06.2017

nieobecny nauczyciel nr lekcji klasa zastępstwo sala
J.Janta 4

5

3B

3A

I.Kaczmarek (świetlica)

I.Kaczmarek (świetlica)

125

125

T.Nowara 3 2C M.Szydlik (świetlica) 125
L.Małyszek 0,1 Gr pływanie Grupa zwolniona
A.Nowara 3,4,5 1D dz W.Marcinkowski (całość) Boisko ZSS

 

ZMIANA  SAL

nauczyciel nr lekcji klasa sala
B.Szopa/A.Polok 1,2 3D/3C SIŁ/KOR

 

ZASTĘPSTWA  ZA  DYŻURY:

po lekcji dyżur zastępstwo
3 PA1 K.Kowalska

 

  • Lekcje 0, 1, 2 ,3 i 4 odbywają się według planu

 

  • Na 2 lekcji na sali gimnastycznej odbędzie się próba dla klas trzecich gimnazjum

 

  • Na 5 lekcji (11.15- 12.00) apel na boisku szkolnym, rozdanie nagród i dyplomów dla uczniów

 

  • 30 – 13.30 Msza Święta z okazji zakończenia roku szkolnego (uczniowie idą pod opieką nauczycieli wg tabeli poniżej)

 

Po powrocie z Kościoła uczniowie GM i LO są zwolnieni do domu.

 

 KLASA
WYCHOWAWCA
OPIEKUN
I A
Barbara Firczyk
Agnieszka Rostańska
I B
Ewa Suliga
Barbara Urbaniak
I C
Ilona Kaczmarek
Beata Oświęcimska-Hurek
I D
Iwona Materny
Katarzyna Pytlik
I E
Zbigniew Szyguła
Damian Pasek
I F
Dariusz  Bonarski
Aneta Cygan
II A
Ewelina Saltarska
Małgorzata Szydlik
II B
Leszek Gasiulewicz
Aleksandra Cyroń-Markiewicz
II C
Tomasz Nowara
Wiesław Marcinkowski

Dorota Grzywacz
II D
Beata Mendak
Magdalena Kołodziej
II E
Tomasz Kawa
Kamil Ogryzek
II F
Agnieszka Lachowicz-Ackermann
Paweł Machura
II G
Barbara Niedźwiedź
Lidia Mendakiewicz-Gral
III A
Justyna Strzelczyk
Justyna Kowara
III B
Elżbieta Tobolewska
Krzysztof Raczewski
III C
Alan Polok
Katarzyna Budziłek-Jurek
III D
Dorota Gaworska
Alina Rostalska
III E
Janusz Vogtmann
Katarzyna Kowalska
III F
Ksenia Mrozek
Robert Jaworski
III G
Jolanta Kempny
Henryk Lazar
III H
Justyna Klimas
Katarzyna Wojtków
II ALO
Marta Wrazidło
Joanna Głogowska