Menu Zamknij

Woda prawie wszystko wyleczy…

Po długiej przerwie zawodnicy UKS Wodnik Siemianowice i uczniowie Zespołu Szkół Sportowych wrócili do akcji…, podczas Gliwickich Zawodów Pływackich, które odbyły się w minioną sobotę 10 października 2020 r, wywalczyli wiele medali i pokazali, że są nadzieją śląskiego pływania….


Rywalizacja odbywała się w dwóch blokach: porannym , w którym rywalizowali zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi oraz popołudniowym gdzie startowali zawodnicy bardziej doświadczeni z rocznika 2007 i starsi. W obu odsłonach panowała znakomita sportowa atmosfera poparta bardzo dobrymi startami naszych zawodników, którzy wielokrotnie stawali na podium i prawie w każdej konkurencji poprawiali swoje rekordy życiowe jak i wywalczali kolejne miejsca na podium i medale. Łącznie zdobyliśmy 28 medali ( 4 złote / 14 srebrnych / 10 brązowych).

Nasi medaliści to:
Rocznik 2008 i młodsi:

Katarzyna Kasperska : 2 miejsce na 50m stylem dowolnym (rocznik 2010), 3 miejsce na 100m stylem dowolnym (rocznik 2010)
Weronika Zimoch: 2 miejsce na: 100m stylem dowolnym (rocznik 2010), 2 miejsce na 50m stylem motylkowym (rocznik 2010)
Zuzanna Załucka: 3 miejsce na 50m stylem dowolnym (rocznik 2009),
Dobrawa Skiba: 2 miejsce na 50m stylem klasycznym (rocznik 2009)
Agata Korol: 3 miejsce na 50m stylem klasycznym (rocznik 2009)
Anna Gamza: 2 miejsce na 50m stylem grzbietowym (rocznik 2009)
Wiktoria Chowaniec: 3 miejsce na 50m stylem grzbietowym (rocznik 2008)

Bogdan Korin: 2 miejsce na 50m stylem klasycznym (rocznik 2010)
Leon Gruszczyński: 2 miejsce na 50m stylem motylkowym (rocznik 2010)
Bartłomiej Góral: 1 miejsce na 100m stylem klasycznym (rocznik 2010)
Rayan Karwel: 1 miejsce na 50m stylem dowolnym (rocznik 2009), 2 miejsce na 100m stylem dowolnym (rocznik 2009), 1 miejsce na 100m stylem zmiennym (rocznik 2009)
Milan Kazmierski: 3 miejsce na 100m stylem grzbietowym (rocznik 2009), 3 miejsce na 50m stylem grzbietowym (rocznik 2009)
Wójcik Grzegorz: 2 miejsce na 100m stylem motylkowym (rocznik 2009)

Rocznik 2007 i starsi:
Agata Boczej: 2 miejsce na 50m stylem grzbietowym (rocznik 2007), 3 miejsce na 100m stylem klasycznym (rocznik 2007)
Paulina Kawa: 1 miejsce na 50m stylem grzbietowym (rocznik 2006) NOWY REKORD KLUBU, 2 miejsce na 100m stylem grzbietowym (rocznik 2006) NOWY REKORD KLUBU.
Marcin Pera: 1miejsce na 200m stylem dowolnym (rocznik 2006), 3 miejsce na 100m stylem motylkowym (rocznik 2006)
Filip Woźnicka: 2 miejsce na 100m stylem dowolnym (rocznik 2006)
Tadeusz Szymczak: 2 miejsce na100m stylem dowolnym (rocznik 2005)
Tymoteusz Durło: 3 miejsce na 50m stylem klasycznym (rocznik 2004)
Krzysztof Gottschling: 3 miejsce na 100m stylem zmiennym (rocznik 2004)


Gratulacje dla wszystkich zawodników ich Rodziców oraz Trenerów
Była to naprawdę fajna sobota!!!
Do zobaczenia na kolejnych zawodach !!

RAZ…DWA …TRZY… Wodnik To My
!!!

Komentarze