Menu Zamknij

Pomoc dla ukraińskich dzieci

Nasza pomoc dla uciekających przed wojną w Ukrainie nie ustaje. Wiele ukraińskich dzieci, które przyjechały do Polski, pozostanie z nami być może na dłużej, będzie się uczyć w naszych szkołach i przedszkolach. Niektórzy uczniowie z Ukrainy już dołączają do grona polskich uczniów. By mogli uczyć się razem z nami, a także bawić w czasie wolnym, potrzebują materiałów: zeszytów, bloków rysunkowych, kredek, ołówków, itp.

Tym razem Samorząd Uczniowski naszej szkoły wraz z Samorządem Uczniowskim Szkoły Podstawowej nr 20 ogłasza zbiórkę przyborów szkolnych.

Zbieramy: kredki (zatemperowane, w oryginalnych opakowaniach lub estetycznych pudełkach, np. typu śniadaniówka), długopisy, pióra, ołówki, temperówki, gumki, piórniki, bloki rysunkowe, bloki kolorowe, zeszyty, kolorowanki, plastelinę, farbki, pędzle, klej, nożyczki, nowe lub w bardzo dobrym stanie plecaki.

Rzeczy nowe lub w bardzo dobry stanie proszę przynosić do sali nr 2 w budynku A.

W budynku B proszę o przekazywanie materiałów na portiernię lub wychowawcom klas 1-3.

Akcja trwa od dnia dzisiejszego. Termin zakończenia nie został jeszcze ustalony (będzie zależny od potrzeb).

Komentarze
Accessibility