ZASTĘPSTWA PIĄTEK 26.04.2024 r. | ||
MAGDALENA HADRYŚ-SUMIEŃ | ||
lekcja | opis | zastępca |
2 | 7 DSP – 148a | ANNA WIECZERNIAK |
3 | 6 BSP – 47a | ANETA CYGAN |
4 | 4 DSP – 148a | ANNA WIECZERNIAK |
6 | 6 CSP – 14a | KSENIA MROZEK |
TOMASZ KAWA | ||
lekcja | opis | zastępca |
3 | 7 ASP – 148a | ANNA WIECZERNIAK |
4 | 7 CSP – SG1 | JANUSZ VOGTMANN |
5 | 7 BSP – 27a | LESZEK GASIULEWICZ |
6 | 5 ESP(1) – SG2 | BOGUSŁAW SZOPA |
8 | 4 ASP – Uczniowie zwolnieni do domu | |
HENRYK LAZAR | ||
lekcja | opis | zastępca |
3 | 6 ASP – A1 | ROBERT JAWORSKI |
4 | 2 ALO_biol.R – 132a | AGNIESZKA ZIELIŃSKA |
4 | 2 ALO_matem.R – 33a | KATARZYNA MATURA |
5 | 1 ALO – 44a | AGNIESZKA ROSTAŃSKA |
6 | 1 ALO(3) – 125 | ANNA NOWAK/ANNA PAWŁOWSKA |
7 | 5 ESP – 11a | JOANNA JANTA |
8 | 2 ALO_matem.R – 32a | KATARZYNA DUDA-TRZCIŃSKA |
8 | 2 ALO_matem.P – 33a | KATARZYNA MATURA |
KAMIL OGRYZEK | ||
lekcja | opis | zastępca |
4 | 4 ESP – 19a | IWONA MATERNY |
5 | 4 ESP – 28a | JUSTYNA KLIMAS |
6 | 4 ESP – 149a | MARTA SROCZYŃSKA |
7 | 4 ESP – 141a | MAGDALENA KOŁODZIEJ |
8 | 4 DSP – 19a | IWONA MATERNY |
JOANNA SŁAWIŃSKA | ||
lekcja | opis | zastępca |
2 | 5 CSP – Uczniowie przychodzą później | |
4 | 5 BSP – 125 | ANNA NOWAK |
5 | 5 ESP – SG1 | BOGUSŁAW SZOPA |
6 | 7 ASP – 19a | IWONA MATERNY |
7 | 5 ASP – 19a | IWONA MATERNY |
Zastępstwa za dyżury | ||
zastępca | miejsce | po lekcji |
BARBARA URBANIAK | 2PA | 1 |
ANNA WIECZERNIAK | PC | 1 |
DOROTA SORNOWSKA | PA1 | 1 |
LESZEK GASIULEWICZ | 1PA2 | 2 |
ROBERT JAWORSKI | SZ1 | 2 |
BARBARA URBANIAK | 2PA | 2 |
JUSTYNA KLIMAS | 1PA1 | 2 |
MARTA KMIEĆ | 1PA3 | 3 |
AGNIESZKA ROSTAŃSKA | 2PA | 4 |
EWELINA SALTARSKA | SZ1 | 4 |
KSENIA MROZEK | PA1 | 4 |
ANETA CYGAN | 2PA | 5 |
ELŻBIETA TOBOLEWSKA | 2PA | 6 |
MARZENA GOLLY | 1PA2 | 6 |
BOGUSŁAW SZOPA | SZSG | 7 |
KATARZYNA MATURA | 1A23 | 7 |
IWONA MATERNY | PA3 | 7 |
KATARZYNA MATURA | SZ1 | 8 |
IWONA MATERNY | 1PA | 8 |
29.04- 3.05.2024 DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH.
ŚWIETLICA CZYNNA W BUDYNKU B OD 6.45-16.00
ZASTĘPSTWA PONIEDZIAŁEK 6.05.2024 r. | ||
BARBARA NIEDŹWIEDŹ | ||
lekcja | opis | zastępca |
7 | 6 BSP dzw – Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | 7 BSP dzw – Uczniowie zwolnieni do domu | |
ANNA WIECZERNIAK | ||
lekcja | opis | zastępca |
6 | 5 CSP – 1a | KATARZYNA MOJ-GIZA |
7 | 7 BSP – 132a | AGNIESZKA ZIELIŃSKA |
8 | 7 ESP – 132a | AGNIESZKA ZIELIŃSKA |
TOMASZ NOWARA | ||
lekcja | opis | zastępca |
10 | SIATKÓWKA – Uczniowie zwolnieni do domu | |
11 | SIATKÓWKA – Uczniowie zwolnieni do domu | |
12 | SIATKÓWKA – Uczniowie zwolnieni do domu | |
Zastępstwa za dyżury | ||
zastępca | miejsce | po lekcji |
DOROTA GRZYWACZ | PC | 6 |
AGNIESZKA ZIELIŃSKA | PC | 8 |