Menu Zamknij

Zakończenie roku szkolnego 2017

Zakończenie roku szkolnego to zwykle uroczystość smutna i radosna zarazem. Smutna, bo żegnany wspaniałych ludzi, radosna, bo wypuszczamy ich w świat z dumą. Tak było i tym razem.

Łzy i uśmiechy mieszały się w czasie trwania uroczystości przez cały czas.

Tradycyjnie już uroczystości rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i hymn państwowy, następnie również tradycyjnie rozpoczęły się przemówienia. Dyrektora Szkoły Bogusława Szopy i przewodniczącej Rady Rodziców. Nastąpiło również uroczyste przekazanie sztandaru młodszym uczniom ZSS.

Zanim rozpoczęło się wręczenie świadectw uroczystość przybrla na chwilkę rozrywkowy charakter. Rozpoczął sie konkurs na najlepszego wychowawcę, przewodniczącego klas i dyrektora.

Rywalizacja była bardzo zacięta, a pytania niesamowicie wymagające.

Kto wygrał? Wyniki przestawiają się następująco:

  • w kategorii wychowawca zwyciężyła wychowawczyni 3b Ela Tobolewska
  • w kategorii przewodniczący wygrała Zosia Hrybik z klasy 3g
  • w kategorii SuperDyrektor zwyciężyła Katarzyna Duda

Przyszedł też czas na nagrody dla najlepszych. Marek Wypich z najlepszą średnią w szkole i nasza sportowa chluba Ola Piskorz, mistrzyni na basenie.

Genialni absolwenci ZSS. Średnia 5.0 i wyżej.

Następnie już tylko ślubowanie absolwenta i bardzo wzruszające życzenia od absolwentów, które u niejednego nauczyciela wycisnęły łezkę. Po ślubowaniu uroczyste wręczenie wszystkich świadectw i rozwiązanie klas. Było wiele łez.

Uroczystość zwieńczyły występy. Natalia zaśpiewała Valerie.

Komentarze
Accessibility