Menu Zamknij

Zastępstwa 4-8SP i LO

ZASTĘPSTWA PIĄTEK 17.05.2024 r.
LESZEK GASIULEWICZ
lekcja opis zastępca
1 4 ASP – 1a KATARZYNA MOJ-GIZA
3 4 CSP – A1 ROBERT JAWORSKI
4 7 DSP – 34a JOANNA SŁAWIŃSKA
     
ANETA CYGAN
Pedagog nieobecny – zajęcia odwołane
     
DOROTA SORNOWSKA
Nauczyciel nieobecny 
     
12 os. z kl.5A i 14 os. z kl.5B wyjeżdża na zawody, pozostali uczniowie uczą się według planu klasy 5A
     
NIECZYNNA JEST HALA MICHAŁ
     
ZMIANA SAL
M.GAWRON+5E gr NA 0 i 1 LEKCJI PRZENIESIONA NA SG2
M.GAWRON+5E gr NA 2 LEKCJI PRZENIESIONA NA KOR
T.NOWARA+ 6E gr 1 LEKCJI PRZENIESIONA NA KOR
T.NOWARA+ 6E gr 2 i 3 LEKCJI PRZENIESIONA NA SG2
     
Zastępstwa za dyżury
zastępca miejsce po lekcji
KATARZYNA MOJ-GIZA P123 0
BARBARA URBANIAK PA3 2
KATARZYNA KOWALSKA PA2 3
KSENIA MROZEK PA2 4
TOMASZ KISIEL PRZW 4
KATARZYNA PYTLIK SZ3 6
ROBERT JAWORSKI SEKR 6
ANNA WIECZERNIAK PA1 7
MAGDALENA KOŁODZIEJ SEKR 8

ZASTĘPSTWA PONIEDZIAŁEK 20.05.2024 r.
AGNIESZKA DEPTUŁA
lekcja opis zastępca
1 4 BSP – Uczniowie przychodzą później  
2 8 BSP – 125 BARBARA NIEDŹWIEDŹ
3 7 DSP – 33a KATARZYNA MATURA
     
IWONA MATERNY
lekcja opis zastępca
3 8 BSP – TS1 JANUSZ VOGTMANN
4 6 ASP – 14a KSENIA MROZEK
5 4 ESP – 149a MARTA SROCZYŃSKA
6 8 ASP – 125 TOMASZ KAWA
7 8 ASP – 45a MAGDALENA KOŁODZIEJ
     
BARBARA NIEDŹWIEDŹ
lekcja opis zastępca
7 6 BSP dzw- Uczniowie zwolnieni do domu  
8 7 BSP dzw- Uczniowie zwolnieni do domu  
     
MARTA WRAZIDŁO
lekcja opis zastępca
2 2 ALO_matem_R- 32a KATARZYNA DUDA-TRZCIŃSKA
2 2 ALO_ historia_R- Aula ROBERT JAWORSKI
3 1 ALO_ matem_R- 32a KATARZYNA DUDA-TRZCIŃSKA
3 1 ALO_ historia_R- 125 BARBARA NIEDŹWIEDŹ
4 8 ASP – 11a JOANNA JANTA
6 1 ALO(2) – 131a ANNA PAWŁOWSKA
7 2 ALO(2) – 132a AGNIESZKA ZIELIŃSKA
     
ANETA CYGAN
Pedagog nieobecny – zajęcia odwołane
     
TOMASZ RUSZ
lekcja opis zastępca
11 PIŁKA NOŻNA – Uczniowie zwolnieni do domu  
     
WIESŁAW MARCINKOWSKI
lekcja opis zastępca
9 7 CSP – Uczniowie zwolnieni do domu  
10 7 CSP – Uczniowie zwolnieni do domu  
11 7 CSP – Uczniowie zwolnieni do domu  
     
21 os. z Kl.4A wyjeżdża na zawody, pozostali uczniowie uczą się według planu klasy 4D
     
Zastępstwa za dyżury
zastępca miejsce po lekcji
BARBARA URBANIAK PA1 0
JANUSZ VOGTMANN SZ3 2
ROBERT JAWORSKI 1PC 2
KATARZYNA MOJ-GIZA B-R 3
KATARZYNA MATURA 1PA1 3
ADAM STASZ 2PC 3
ELŻBIETA TOBOLEWSKA 1PA1 4
MARTA KMIEĆ 2PC 6
ANNA JELITO 1PA1 7
DOROTA GRZYWACZ SZ2 8
BARBARA NIEDŹWIEDŹ S123+SZSG 9
TOMASZ RUSZ S123+SZSG 10
Accessibility