Menu Zamknij

RADA RODZICÓW

DZIĘKUJEMY!!!!!!

Kochani Rodzice, gdy planowaliśmy organizację Kiermaszu Świątecznego w naszej szkole byliśmy pełni obaw…. czy to ma sens i czy się uda.
Dziś wiemy, że jesteście wielkim skarbem naszej szkoły i razem możemy przenosić góry!!!!
Dzięki Waszemu zaangażowaniu, ciężkiej pracy nauczycieli, dyrekcji, wszystkich pracowników szkoły  i oczywiście Was – rodziców udało się zebrać ogromną kwotę 20 523,55 zł. 
Zdajemy sobie sprawę, że każda złotówka, która zasiliła konto Kiermaszu Świątecznego to ciężko zarobiony pieniądz. Tym bardziej to szanujemy i jesteśmy dumni, że możemy Was reprezentować w Radzie Rodziców. Nie spodziewaliśmy się tak dużej kwoty i  z wielką radością możemy już teraz napisać że oprócz zaplanowanych zakupów postaramy się zrealizować coś jeszcze 😊
Oczywiście o wszystkim Państwa poinformujemy.
Jeszcze raz składamy wielkie DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy  poprzez swoje zaangażowanie przyczynili się do  Naszej wspólnej akcji i wielkiego sukcesu 😊

SZANOWNI RODZICE

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców. Realizacja  wielu zadań naszej placówki może zostać wsparta przez Radę Rodziców, na które wpływ mają zebrane składki.

W roku szkolnym 2019/2020 składka na Radę Rodziców w naszej szkole wynosi 100 złotych zgodnie z Uchwałą nr 2.RR.2019/2020 . W przypadku jeśli do placówki uczęszcza dwójka, trójka lub więcej rodzeństwa składkę należy wpłacić w kwotach: 100 zł na pierwsze dziecko i 50,00 zł na każde kolejne dziecko z rodziny.

Płatności możecie Państwo dokonać poprzez: wpłatę na konto Rady Rodziców

Bank Pocztowy 47 1320 1465 2880 4916 2000 0001 (w opisie należy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę i szkołę), gotówkowo u skarbników Trójek klasowych bądź w Sekretariatach Zespołu Szkół Sportowych.

Prezydium Rady Rodziców Zespołu Szkół Sportowych

SPOTKANIE RADY RODZICÓW

Drodzy Rodzice,

pragniemy serdecznie się przywitać z Wami w naszej nowej roli, którą pełnimy jako członkowie Rady Rodziców w Zespole Szkół Sportowych.

Naszą misją jest wspieranie dzieci między innymi: współorganizując z Dyrekcją Szkoły wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wspierając inicjatywy pozalekcyjne nauczycieli czy dokładając starań, aby miasto Siemianowice podejmowało oraz realizowało inwestycje podnoszące standard naszej szkoły.

O podejmowanych działaniach będziemy informować Was na bieżąco wykorzystując do tego celu stronę www szkoły, Facebook szkolny oraz e-dziennik – za pośrednictwem sekretariatów.

Ten rok szkolny zaczęliśmy pełną parą zapraszając na nasze trzecie spotkanie Radnych Rady Miasta Siemianowic Śląskich, Panów: Marcina Janota oraz Tomasza Nawara. Chcieliśmy podzielić się z nimi potrzebami naszych dzieci-uczniów szkoły i placówki oraz porozmawiać o możliwościach wsparcia ich przez nasze miasto. Tematem rozmów był remont szatni dla dzieci z młodszych klas, remont toalet na pierwszym i drugim piętrze w budynku B czy termomodernizacji budynku A przy ul. Mikołaja.

Ponieważ serce nam się rwie do pracy bo chcemy robić dla naszych dzieci w szkole więcej i lepiej, potrzebujemy Waszych wpłat składek na Radę Rodziców. Liczymy na Wasze tegoroczne wpłaty Drodzy Rodzice, które będą bić rekordy poprzednich lat.

Jesteśmy dla Was i czekamy na Wasze sugestie: rr@zss-siemianowice.pl

Prezydium Rady Rodziców Zespołu Szkół Sportowych

UWAGA! Informujemy, iż konto Rady Rodziców zostało odblokowane. Zachęcamy do dokonywania wpłat składek na Radę Rodziców,
Z góry dziękujemy.


Rada Rodziców Zespołu Szkół Sportowych

ul. Mikołaja 3
41 – 106 Siemianowice Śląskie

NUMER KONTA
BANK POCZTOWY – 47 1320 1465 2880 4916 2000 0001
e-mail: rr@zss-siemianowice.pl

Skład Prezydium Rady Rodziców:

 1. Skład Rady Rodziców zgodnie z przyznanymi funkcjami na rok szkolny 2019/2020:
  1. Agata Gądek – Przewodniczący Rady Rodziców
  2. Dorota Pilarczyk – Zastępca Przewodniczącego
  3. Magdalena Korzec – Sekretarz
  4. Agnieszka Wolny – Skarbnik oraz Barbara Skrzypiec – powierzenie obowiązków prowadzenia dokumentacji księgowej Rady Rodziców zgodnie z Uchwałą stanowiącą załącznik nr 2 do niniejszego protokołu.

Pozostali Członkowie Prezydium Rady Rodziców:

 1. Moroń Alicja
 2. Monika Marut – Waszkiewicz
 3. Paweł Stawarz
 4. Łukasz Korsak
 5. Anna Żłobińska
 6. Agnieszka Murcha
 7. Wojciech Szyłejko
 

Regulamin Rady Rodziców Zespołu Szkół Sportowych
regulamin_rr