Menu Zamknij

RADA RODZICÓW

Wypłata zaliczki na nagrody

Aby otrzymać 200 zł na nagrody dla uczniów proszę o wysłanie maila na pocztę Rady Rodziców w którym podajemy nr konta na które dokonać mam wypłaty, danych właściciela konta oraz klasy. Do rozliczenia pobranej kwoty wystarczy kserokopia paragonu z opisem ” nagrody klasa…..” . Paragon może być na wyższą kwotę , musi rozliczyć 200 zł. Dokument zostawiamy w sekretariacie szkolnym.
Jeśli macie państwo pytania to można się kontaktować telefonicznie po godzinie 16.00.
Barbara Skrzypiec

1 CZERWIEC 2022 r. – Dzień Dziecka w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich :)))

Jako przewodniczący wraz z wszystkimi członkami i zarządem Rady Rodziców ZSS w Siemianowicach Śląskich (https://zss-siemianowice.pl/) już o poranku ciężko pracowaliśmy aby naszym dzieciom w tym szczególnym dniu było miło i z uśmiechem na twarzy.
Z okazji Dnia dziecka drogie dzieci, w imieniu całej Rady Rodziców ZSS, życzymy wam dużo, dużo zdrowia, uśmiechów na twarzy i przede wszystkim – dużo dobrych ocen i wytrwałości w nauce :)))
Pozdrawiamy was drogie dzieci – Rada Rodziców Zespołu Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
Dziękujemy

sprawozdanie 2023 (2)

SZANOWNI RODZICE

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców. Realizacja  wielu zadań naszej placówki może zostać wsparta przez Radę Rodziców, na które wpływ mają zebrane składki.

W roku szkolnym 2019/2020 składka na Radę Rodziców w naszej szkole wynosi 100 złotych zgodnie z Uchwałą nr 2.RR.2019/2020 . W przypadku jeśli do placówki uczęszcza dwójka, trójka lub więcej rodzeństwa składkę należy wpłacić w kwotach: 100 zł na pierwsze dziecko i 50,00 zł na każde kolejne dziecko z rodziny.

Płatności możecie Państwo dokonać poprzez: wpłatę na konto Rady Rodziców

Bank PKO BP 24 1020 2368 0000 2302 0618 4701 (w opisie należy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę i szkołę), gotówkowo u skarbników Trójek klasowych bądź w Sekretariatach Zespołu Szkół Sportowych.

Prezydium Rady Rodziców Zespołu Szkół Sportowych

SPOTKANIE RADY RODZICÓW

Drodzy Rodzice,

pragniemy serdecznie się przywitać z Wami w naszej nowej roli, którą pełnimy jako członkowie Rady Rodziców w Zespole Szkół Sportowych.

Naszą misją jest wspieranie dzieci między innymi: współorganizując z Dyrekcją Szkoły wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wspierając inicjatywy pozalekcyjne nauczycieli czy dokładając starań, aby miasto Siemianowice podejmowało oraz realizowało inwestycje podnoszące standard naszej szkoły.

O podejmowanych działaniach będziemy informować Was na bieżąco wykorzystując do tego celu stronę www szkoły, Facebook szkolny oraz e-dziennik – za pośrednictwem sekretariatów.

Ten rok szkolny zaczęliśmy pełną parą zapraszając na nasze trzecie spotkanie Radnych Rady Miasta Siemianowic Śląskich, Panów: Marcina Janota oraz Tomasza Nawara. Chcieliśmy podzielić się z nimi potrzebami naszych dzieci-uczniów szkoły i placówki oraz porozmawiać o możliwościach wsparcia ich przez nasze miasto. Tematem rozmów był remont szatni dla dzieci z młodszych klas, remont toalet na pierwszym i drugim piętrze w budynku B czy termomodernizacji budynku A przy ul. Mikołaja.

Ponieważ serce nam się rwie do pracy bo chcemy robić dla naszych dzieci w szkole więcej i lepiej, potrzebujemy Waszych wpłat składek na Radę Rodziców. Liczymy na Wasze tegoroczne wpłaty Drodzy Rodzice, które będą bić rekordy poprzednich lat.

Jesteśmy dla Was i czekamy na Wasze sugestie: rr@zss-siemianowice.pl

Prezydium Rady Rodziców Zespołu Szkół Sportowych

UWAGA! Informujemy, iż konto Rady Rodziców zostało odblokowane. Zachęcamy do dokonywania wpłat składek na Radę Rodziców,
Z góry dziękujemy.


Rada Rodziców Zespołu Szkół Sportowych

ul. Mikołaja 3
41 – 106 Siemianowice Śląskie

NUMER KONTA
Bank PKO BP 24 1020 2368 0000 2302 0618 4701
e-mail: rr@zss-siemianowice.pl

Skład Prezydium Rady Rodziców:

Skład Rady Rodziców zgodnie z przyznanymi funkcjami na rok szkolny 2023/2024:

Przewodniczący – Wojciech Szyłejko tel. 508503358
Z-ca przewodniczącego -Magdalena Korzec
Protokolant – Dorota Piekarczyk
Skarbnik – Agnieszka Wolny
Rozliczenia finansowe – Barbara Skrzypiec
Accessibility