Menu Zamknij

Dzień otwarty SP8

12.03.2019 r. w Zespole Szkół Sportowych odbył się Dzień Otwarty. Powitaliśmy licznie przybyłych rodziców i przyszłych pierwszaków częścią artystyczną , podczas której zaprezentowały się dzieci z klas I-III. Przybyłe na naszą szkolną imprezę przedszkolaki, musiały zdać egzamin w formie zabawy i poradziły sobie znakomicie! Następnie odbyły się pokazy umiejętności sportowych uczniów naszej szkoły. Zaprezentowali się piłkarze szkolnego klubu UKS “Jedność” oraz siatkarki szkolnego klubu MUKS.
Po występie i pokazach nastąpiło wręczenie nagród dla dzieci z siemianowickich przedszkoli, które wzięły udział w konkursie plastycznym “Szkoła Marzeń”. Przyszłe pierwszaki udały się do sal lekcyjnych, aby uczestniczyć w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli naszej szkoły. W tym czasie rodzice wysłuchali informacji dyrekcji szkoły dotyczących naboru do klas pierwszych. Dzieci wychodziły po zajęciach zadowolone i z rozmaitymi, wykonanymi przez siebie pracami plastycznymi. Po zajęciach rodzice ze swoimi pociechami udali się na basen, gdzie odbyły się pokazy pływackie uczniów z klubu UKS WODNIK.

Komentarze
Accessibility