Menu Zamknij

Piłkarze UKS JEDNOŚĆ na zgrupowaniu w Kielcach

W dniach 6-8.12.2019r młodzi piłkarze wszystkich grup rocznikowych Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedność uczestniczyli w 24 już zgrupowaniu krajoznawczo – sportowym tym razem w Kielcach.

Celem zgrupowania popularyzacja piłki nożnej w kolejnym miejscu w Polsce, oraz integracja zespołowa z drużynami Korony Kielce, Orląt Kielce oraz Dabu Kielce.

Organizatorzy zgrupowania jak zawsze zapewnili uczestnikom możliwość zobaczenia na żywo meczu ekstraklasy tym razem Korony Kielce z Arką Gdynia. Młodzi adepci piłki nożnej rozegrali we wszystkich grupach sportowych mecze kontrolne. Zapewnione i wprowadzane zostały zasady prawidłowego odżywiania jak i skorzystanie z odnowy biologicznej w ostatnim dniu w Parku Wodnym Perła.

Komentarze
Accessibility