Menu Zamknij

UKS JEDNOŚĆ na zgrupowaniu sportowym w Krakowie

PIŁKARZE KLAS SPORTOWYCH ZESPOŁU SZKÓŁ SPORTOWYCH UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO JEDNOŚĆ W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH TYM RAZEM GOŚCILI W DNIACH 29-31.2019r NA ZGRUPOWANIU SPORTOWYM W KRAKOWIE.

CELEM ZGRUPOWANIA MECZE KONTROLNE, GRALIŚMY Z CRACOVIĄ KRAKÓW, JADWIGĄ KRAKÓW ORAZ AKADEMIĄ PIŁKARZA GRZEGORZA MIELCARSKIEGO. BYŁY TO OSTATNIE SZLIFY PIŁKARSKIEGO RZEMIOSŁA PRZED ZBLIŻAJĄCYMI SIĘ ROZGRYWKAMI PIŁKARSKIMI. ZWIEDZILIŚMY PRZY OKAZJI RÓWNIEŻ ZAMEK KRÓLEWSKI, GRÓB PREZYDENCKI LECHA I MARII KACZYŃSKICH, SMOKA WAWELSKIEGO, KOŚCIÓŁ MARIACKI WRAZ Z SUKIENNICAMI ORAZ AKTYWNIE SPĘDZALIŚMY CZAS ODNAWIAJĄC SIĘ W KRAKOWSKIM AQUAPARKU. CZAS SPĘDZONY W MIEŚCIE KRÓLÓW POLSKICH SPĘDZILIŚMY W MIŁEJ SPORTOWEJ ATMOSFERZE.

Komentarze
Accessibility