Menu Zamknij

Nowy rok szkolny

W pięknej pogodzie, mimo wczorajszej ulewy odbyła się uroczystość otwarcia nowego roku szkolnego w naszej szkole.

Foto: Henryk LazarJednoczenie w czasie uroczystości odsłonięto pamiątkową tablicę, która została umieszczona na budynku szkolnym w 35 rocznicę otwarcia Szkoły Podstawowej nr 12, której bezpośrednim następcą jest Zespół Szkół Sportowych. Na uroczystości pojawiło się wielu byłych nauczycieli szkoły na czele z wieloletnim dyrektorem Mirosławem Wyszyńskim.

Foto: Henryk LazarNie obyło się bez tradycyjnych wystąpień. Glos zabrał dyrektor ZSS Bogusław Szopa, oraz profesor  Eugenia Rostańska, wieloletnia przewodnicząca Rady Rodziców SP 12.

Program artystyczny przygotowały tym razem klasy 3b i 3f Gimnazjum nr 1. Przygotowane skecze ukazały greckich bogów którzy przenieśli się do naszej rzeczywistości nie mogąc się nadziwić zwyczajom tu panującym.

Uroczyste rozpoczęcie roku świętowali równie uroczyście pierwszaki. Zaopatrzeni w odpowiednich rozmiarów tradycyjne tyty, nie umieją się doczekać pierwszych zajęć. Uroczystość rozpoczął dyrektor ZSS Bogusław Szopa oraz pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 Joanna Janta. Już niedługo zawitamy do podstawówki, żeby dowiedzieć się jak maluchy czują się w nowym otoczeniu. Foto: Sabina Frankowska-Zięcina Foto: Sabina Frankowska-Zięcina

Już jutro prawdziwy start.

Komentarze
Accessibility