Menu Zamknij

Rocznica powstania SP12

1.09.2018 minęła 35. rocznica inauguracji byłej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Przyjaźni Narodów mieszczącej się w latach 1983-2004 w budynku obecnego Zespołu Szkół Sportowych przy ul. Mikołaja 3.

To wydarzenie pragnęli upamiętnić byli pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie. Ufundowali oni tablicę pamiątkową, którą umieszczono na froncie budynku szkoły, a jej odsłonięcie nastąpiło w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019. W związku z tym organizatorzy obchodów tej niecodziennej uroczystości wystosowali do wszystkich przyjaciół ,,Dwunastki” list o następującej treści:

Jednocześnie grupa nauczycieli byłej SP 12 postanowiła zorganizować spotkanie dla wszystkich osób, które były związane ze szkołą. Odbędzie się ono 28.09.2018r. o godz. 17.00 w restauracji ,,Kaczor” w Siemianowicach Śl. Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem ZSS.
Serdecznie zapraszamy!

Komentarze
Accessibility