Menu Zamknij

Wycieczka do Holandii

Zapraszamy na wspólny wyjazd do kolejnej europejskiej stolicy. Tym razem odwiedzimy stolicę Holandii Amsterdam.  Będziemy również w Hadze, Luksemburgu i Kolonii. Tam pobawimy się w ogromnym parku rozrywki Phantasialand.

Foto: pixabay.com
foto: pixabey.com

TERMIN: maj/czerwiec 2017

PROGRAM

1 dzień:
Wyjazd w godzinach wieczornych, Przejazd tranzytowy do Niemiec

2 dzień:
W godzinach rannych przyjazd do  Wielkiego Księstwa Luksemburg – jednego z najmniejszych państw w Europie. Zwiedzanie miasta Luksemburg: Cytadela Św. Ducha, renesansowy Pałac Wielkiego Księcia, fortyfikacje-kazamaty, reprezentacyjny plac d’Armes, spacer ul. Bisserweg i St. Ulric, obiadokolacja, nocleg


fot. Phantasialand.com

3 dzień:

śniadanie,przyjazd do „Phantasialand”–  najciekawszego parku rozrywki w Niemczech. Park Phantasialand oferuje wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Znajduje się tu między innymi makieta dawnego Berlina, miasteczko z Dzikiego Zachodu, Chiny sprzed tysiąca lat, Petit Paris, meksykańska wioska oraz symulator lotów kosmicznych. Szereg zjeżdżalni, basenów i innych atrakcji parku gwarantują udaną zabawę. Obiadokolacja, nocleg

https://citytours-cdn.azureedge.net/media/48860/madurodam.jpg

4 dzień:
śniadanie, Przejazd do Hagi – zwiedzanie :  Parlament, Międzynarodowy Sąd i Pałac Królewski w samym centrum miasta,  Madurodam –  Holadia w miniaturze. Przejazd do  do Rotterdamu, spacer po mieście, Port, Euromaszt, Rotterdam Park, Plac Coolsingel, ratusz, poczta, giełda, Przejazd na obiadokolację i nocleg


foto: pixabay.com

5 dzień:
śniadanie, zwiedzanie Amsterdamu, spacer po starym mieście z tętniącymi życiem barwnymi ulicami, restauracjami i sklepami z różnych stron świata ,wizyta na  najbardziej znanym targu kwiatowym na kanale Singel, pomiędzy placami Muntplein i Koningsplein, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Oude Kerk – -Stary Kościół” – jedna z najpiękniejszych budowli w mieście, Nieuwe Kerk Kościół (z początku XV wieku), Magere Brud – najsłynniejszy most w Amsterdamie, rejs po urokliwych kanałach Amsterdamu, Museum Square – miejsce gdzie znajdują się najczęściej odwiedzane muzea w Holandii min. Rijksmuseum -największe muzeum w Holandii z dziełami m.in. Van Gogha, Rembrandta,  wizyta w Szlifierni Diamentów, Wyjazd w drogę powrotną do Polski

6 dzień:
przyjazd do Polski w godzinach rannych

CENA:

Dla grupy min. 40 uczniów – 1069,00 zł/os
Dla grupy min. 45 uczniów – 1019,00 zł/os
Opłata za wycieczkę jest podzielona na raty.

CENA ZAWIERA

 • przejazd autokarem LUX
 • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA BEZPIECZNE PODÓŻE ( KL 10 000 EUR, NNW 7000 PLN , BP 800 PLN)
 • 3 noclegi w hotelach turystycznych
 • 3 śniadania, 3 obiadokolacje
 • opieka pilota

CENA NIE ZAWIERA:

 • Opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny wg rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki obowiązującego od 26.11.2016 ,  (Dz.    z  2016  r.  poz.  1334)  w wysokości 10 zł /os
 • Kosztów wstępów oraz przejazdów komunikacją miejską i ewentualnych przewodników lokalnych

BILETY WSTĘPU:

 • Phantasialand – grupy szkolne 25 Eur
 • Madurodam – grupy szkolne 12 Eur
 • Rijksmuseum – grupy szkolne bezpłatnie
 • Rejs – 9 Eur
 • Coster Diamonts – bezpłatnie
 • Euromaszt 8,5 Eur

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą  ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

ORGANIZATOR SZKOLNY
BARBARA NIEDŹWIEDŹ

Komentarze
Accessibility