Menu Zamknij

Wycieczka do Wielkiej Brytanii: Śladami Wikingów

Drodzy Uczniowie, jak za pewne wiecie nasza szkoła co roku organizuje tematyczne wycieczki do Anglii gdzie nie tylko zwiedzamy ale również uczymy się języka oraz kultury kraju anglojęzycznego.

W tym roku przyszedł czas aby wyruszać na wyprawę śladami wikingów. Poznamy ich zwyczaje, zobaczymy miejsca w których bywali i odwiedzimy jedno z najpopularniejszych miast Jorvik, które kryje w sobie tajemnice przeszłości. Dla tych, którzy boją się wikingów mamy coś znacznie lżejszego, piękne widoki oraz zamki Anglii jak również zakupy w popularnym Primark. Serdecznie zapraszamy!! Wszelkie informacje na plakacie poniżej oraz u P. Firczyk s. 13 i p. Gaworskiej s.12.

Serdecznie zapraszamy!!!

Wielka Brytania - Śladami Wikingów

Komentarze
Accessibility