Menu Zamknij

ZSS w Anglii

W ubiegłym tygodniu cali i zdrowi wróciliśmy z niezapomnianej wyprawy śladami Harrego Pottera oraz brytyjskiej Królowej – Elżbiety II. Nasza wycieczka do Anglii jak co roku wzbudzała spore zainteresowanie tym bardziej, iż tegoroczna wyprawa obejmowała Londyn jak również słynne studio filmowe Warner Bros gdzie był kręcony Harry Potter. Poza najbardziej znanymi miejscami w Londynie takimi jak London Eye, Big Ben, House of Parliament czy Buckingham Palace udało nam się również zobaczyć przepiękną nadmorską miejscowość Brighton wraz ze słynnym molem czy Royal Pavilion jak również malowniczy zamek Królowej w mieście Windsor.

Pogoda oraz humory cały czas nam dopisywały, dzięki czemu udało nam się zobaczyć wiele wspaniałych rzeczy a przy okazji poćwiczyć język angielski w takich miejscach jak sklep czy hotel. Nasz przewodnik Pan Dobrodziej – Wojtek przybliżył nam zwyczaje panujące w Wielkiej Brytanii i umilała nam czas swoim żartami. Mamy chrapkę i nadzieję na kolejną wyprawę na wyspę za rok więc oczekujcie kolejnych niezapomnianych atrakcji na liście zwiedzania! Do zobaczenia za rok!

Komentarze
Accessibility