Menu Zamknij

Pasowanie na ucznia

4 października  2019r w Szkole Podstawowej nr 8 w Zespole Szkół Sportowych odbyło się pasowanie na ucznia. To było wyjątkowe popołudnie. Podczas uroczystości gościliśmy Prezydenta Miasta pana Rafała Piecha, Naczelnika Wydziału Edukacji panią Annę Sobieraj oraz członków Stowarzyszenia Mieszkańców Siemianowic SMS. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy 2a i 2e wraz z wychowawcami panią mgr Anetą Raczyńską i panią mgr Magdaleną Ościk. Po raz pierwszy na szkolnej scenie wystąpili również pierwszoklasiści, prezentując swoje umiejętności wokalne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał pan dyrektor Bogusław Szopa. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz rożki obfitości wypełnione słodyczami.

Komentarze
Accessibility