Menu Zamknij

Wieczór z nauką i sportem

11 maja 2017 roku w Zespole Szkół Sportowych odbył się już V Wieczór z Nauką i Sportem.

Uczniowie klas szóstych, którzy przybyli na zajęcia, mieli okazję zobaczyć przedstawienie przygotowane przez uczniów z klasy artystycznej I b, następnie porozwiązywać kalambury, poznać nowe związki frazeologiczne , czy rywalizować w quizie językowo – przyrodniczym o słodkie nagrody.

Mogli odbyć matematyczną podróż w czasie i przestrzeni czy poznać sztuczki i triki matematyczne. Dla chętnych odbyły się zabawy z chemią, a także zagadki z muzyką i literaturą oraz warsztaty z języków obcych Deutsch vs English. Po najróżniejszych łamigłówkach umysłowych można było potrenować strzelanie, koszykówkę, siatkówkę, pograć w tenis stołowy, czy wziąć udział w wyścigach w rzędach. Wszyscy uczestnicy wyszli zadowoleni i nie żałowali, że zdecydowali się spędzić ten słoneczny dzień w szkole.

Wieczór z Nauką i Sportem zorganizowali: mgr I. Materny, mgr K. Mrozek, mgr B. Mendak,           mgr J. Klimas, mgr A. Cyroń-Markieiwcz, mgr A. Jelito, mgr K. Budziłek-Jurek, mgr J. Strzelczyk, mgr A. Rostańska, mgr M. Hadryś – Sumień, mgr B. Urbaniak, mgr K. Raczewski, mgr T. Nowara, mgr A. Nowara, mgr E. Suliga, mgr A. Lachowicz-Ackermann, mgr Katarzyna Kowalska,                  mgr A. Rostalska, mgr K. Pytlik, mgr D. Bonarski, mgr R. Szymański, mgr. P. Odrzywolska oraz uczniowie Gimnazjum nr 1 z klasy I b,  IIIa, III b oraz III h.

Komentarze
Accessibility