Menu Zamknij

Biesiada Wiedzy

3 stycznia odbył się konkurs matematyczno-przyrodniczy dla uczniów klas III gimnazjum. W konkursie wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas III. Konkurs składał się z pięciu etapów w których uczniowie musieli wykazać się wiedzą z matematyki, chemii, biologii, geografii oraz fizyki.

Najlepsze okazały  się  dwie drużyny klasy III a tj. Julia Balawejder, Julia Kulik i Olaf Czopek oraz kl. III f tj. Milena Kazimierz, Pola Gościniak i Piotr Kubecki. Drugie miejsce, z minimalnie mniejszą liczbą punktów , zajęła klasa III b tj. Monika Chrobok, Hanna Marzec oraz Daniel Nowak. Trzecie miejsce zajęła klasa III d tj. Natalia Stawarz, Kacper Kopiec oraz Miłosz Kierat. Każdy uczestnik został nagrodzony. Gratulujemy 🙂

Konkurs przygotowały: mgr Justyna Klimas, mgr Aleksandra Cyroń-Markiewicz, mgr Beata Mendak, mgr Małgorzata Sitek,  mgr Marta Wrazidło oraz mgr Ewa Suliga.

Komentarze
Accessibility