Menu Zamknij

Projekt nowej okładki książki- konkurs czytelniczy

W ramach projektu “Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” biblioteka szkolna we współpracy z nauczycielem plastyki panią Anną Wieczerniak zorganizowała konkurs pod hasłem “Projekt nowej okładki książki”. Konkurs skierowany był do uczniów gimnazjum i liceum.

Uczniowie mieli zaprojektować okładkę książki według swojej własnej wizji i interpretacji treści, nie naśladując istniejącej publikacji. Młodzież bardzo licznie wzięła udział w konkursie a ich prace zachwycały pomysłowością i kolorystyką.

Komisja wyłoniła najlepsze prace i ogłosiła laureatami następujących uczniów:

I miejsce: Aleksandra Połeć z klasy 3B

II miejsce : Monika Chrobok i Patrycja Wolszczak z klasy 3B

Wyróżnienia otrzymali:

Nadia Stram z klasy 3A oraz Patryk Cieplik z klasy 3F.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Podziękowania składamy Radzie Rodziców, która ufundowała nagrody w postaci kart upominkowych i słodkiego poczęstunku.

    

 

Komentarze
Accessibility