Menu Zamknij

Konkursy plastyczne

Wszystkich chętnych uczniów zapraszam do udziału w pozaszkolnych konkursach plastycznych. Przypominam, że udział w konkursach jest jednym z warunków uzyskania oceny celującej na zakończenie roku z plastyki.

Oferta jest szeroka, każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Zgłoszenia i zgody można pobrać ze strony organizatora lub bezpośrednio ode mnie. Staranne, estetyczne, odpowiednio zabezpieczone prace proszę zostawiać na portierni. Przy każdym konkursie podałam termin, do kiedy należy dostarczyć pracę.

  1. NATURĄ MALOWANE – konkurs na wykonanie kolażu w formacie A3 z form naturalnych – liści, kamyczków, mchu, nasion, itp. Kolaż ma przedstawiać wybrany obraz malarski. Prace przynosimy na portiernię do 4 kwietnia. Szczegóły:

https://www.mdkkoszutka.pl/aktualnosci/index/Konkurs-plastyczny-Natura-Malowane/idn:1471

2. MERITUM WIZJI – Konkurs dla klas 6-8. do wyboru konkurs plastyczny lub fotograficzny. Konkurs przypomina o 90. rocznicy uzyskania praw miejskich przez Siemianowice Śląskie. W konkursie plastycznym należy wykonać plakat promujący Siemianowice Śląskie w różnych wersjach językowych w formacie A3 lub A4. Może być również wykonana w programie graficznym i przesłana elektronicznie. W konkursie fotograficznym należy wykonać fotografię przedstawiającą Siemianowice Śląskie. Może być to również kolaż zdjęć. Format: min 15x21cm. Prace przynosimy do 22 marca. Szczegóły:

http://www.zstiomeritum.edu.pl/aktualnosci/666-my-som-stond-siemianowice-slaskie-moje-miejsce-na-ziemi-zaproszenie-do-udzialu-w-ix-festiwalu-meritum-wizji-2

3. II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Przez nas ilustrowane to, co w wierszach Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zapisane” – konkurs dla klas 4-8. Szczegóły:

https://sp2.um.pulawy.pl/pl/ii-ogolnopolski-konkurs-plastyczny-przez-nas-ilustrowane-to-co-w-wierszach-krzysztofa-kamila-baczynskiego-zapisane.htm

4. ZAWSZE ZIELONO, ZAWSZE NIEBIESKO – XXI Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży. Temat pracy: spotkania. Format pracy: maks. A2. Technika: dowolna. Prace proszę przynosić do 16 maja. Szczegóły:

  1. KONKURS FOTOGRAFICZNY – PRZYRODA OJCZYSTA – można przesłać maks. 10 fotografii ukazujących przyrodę. Fotografie przesyłamy elektronicznie w formacie jpg w rozmiarze 1 MG (jeden plik). Prace przesyłamy do 29 maja. Szczegóły:

Czekam na Wasze prace. 🙂

Życzę Wam przyjemnej pracy i wielu sukcesów!

Komentarze
Accessibility