Menu Zamknij

VI wieczór z nauką i sportem za nami

15 maja w Zespole Szkół Sportowych odbył się kolejny VI Wieczór z Nauką i Sportem. Uczniowie klas szóstych mieli okazję zobaczyć przedstawienie przygotowane przez klasę artystyczną, następnie porozwiązywać kalambury literackie czy też zagadki, sztuczki matematyczne.

Część uczniów przeniosła się w świat zmysłów, a część w świat zabaw z chemią. Odbyły się także warsztaty z języków obcych Deutsch vs English, jak również zajęcia z języka angielskiego z użyciem smartfonów poprzez które skorzystano z platformy Kahoot.  Następnie można było potrenować strzelanie, pograć w tenisa stołowego czy wziąć udział w wyścigach w rzędach. Wszyscy uczestnicy wyszli zadowoleni.

A tak to wyglądało:

Foto: Owned by the author

Wieczór z Nauką i Sportem przygotowali: mgr J. Klimas, mgr A. Jelito, mgr B. Mendak, mgr I. Materny, mgr M. Wrazidło, mgr A. Zielińska, mgr A. Rostańska, mgr J. Strzelczyk,  mgr D. Gaworska, mgr B. Urbaniak, mgr K. Raczewski, mgr D. Bonarski, mgr T. Nowara, mgr A. Lachowicz-Ackermann, mgr M. Hadryś – Sumień, mgr R. Szymański, mgr P. Odrzywolska oraz uczniowie gimnazjum z klasy artystycznej, a także uczniowie z klas VII d i VII f.

Komentarze
Accessibility