Menu Zamknij

Biesiada wiedzy

23 marca odbył się konkurs matematyczno-przyrodniczy dla uczniów klas III gimnazjum. W konkursie wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas III. Konkurs składał się z pięciu etapów w których uczniowie musieli wykazać się wiedzą z matematyki, chemii, biologii oraz geografii.

Najlepsza okazała się drużyna klasy III b tj. Mateusz Dudek, Adam Lisieński oraz Wojciech Lisieński. Drugie miejsce, z minimalnie mniejszą liczbą punktów , zajęła klasa III g tj. Natalia Jakubowska, Magdalena Piszczek oraz Sebastian Błasiński. Trzecie miejsce zajęła klasa III a tj. Katarzyna Dolny, Marek Wypich oraz Marcin Zorębski. Każdy uczestnik został nagrodzony. Gratulujemy zwycięzcom 🙂
Film z doświadczeniami chemicznymi, które miały miejsce podczas konkursu zostanie umieszczony w zakładce “Laboratorium Aktywnego Chemika”.

Konkurs przygotowały: mgr Justyna Klimas, mgr Anna Jelito, mgr Aleksandra Cyroń-Markiewicz, mgr Beata Mendak, mgr Małgorzata Marzec, mgr Ewa Suliga oraz mgr Marta Wrazidło.

Komentarze
Accessibility