Menu Zamknij

Pasowanie na ucznia

1 października miało miejsce bardzo ważne wydarzenie- nasi najmłodsi koledzy
i koleżanki zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Zespole Szkół Sportowych przez wiceprezydenta Siemianowic- panią Annę Zasadę- Chorab oraz dyrektora naszej szkoły- pana Bogłusława Szopę.

Uroczystą akademię przygotowali starsi koledzy pierwszaków- klasa 2A oraz 2E
wraz z wychowawcami- mgr Danutą Jakóbczyk oraz mgr Magdaleną Małyszek. Po raz pierwszy na szkolnej scenie wystąpili również świeżo upieczeni uczniowie, prezentując się z piosenkami. Słowa przysięgi głośno wybrzmiały w sali pełnej rodziców i innych gości. Na pamiątkę tak istotnego momentu uczniowie otrzymali dyplomy oraz “tyty”.

Z dumą przyjęliśmy do grona naszej szkolnej ósemkowej rodziny aż 115 pierwszaków! Witajcie w gronie uczniów!

Komentarze
Accessibility