Menu Zamknij

Zastępstwa 5SP, 6SP, 7SP, 8SP i LO

ZASTPSTWA WTOREK 28.01.2020 r.
ALEKSANDRA IWANIUK
lekcjaopiszastępca
46 CSP(2) – SGDAMIAN PASEK
76 CSP(2) – AULAROBERT JAWORSKI
8SIATKÓWKA – SIŁWIESŁAW MARCINKOWSKI
9SIATKÓWKA – SIŁWIESŁAW MARCINKOWSKI
10SIATKÓWKA – SIŁWIESŁAW MARCINKOWSKI
   
ADAM SITKIEWICZ
lekcjaopiszastępca
07 ASP(1) – B1JANUSZ KOMENDA
17 ASP(1) – B1JANUSZ KOMENDA
86 BSP(2) – B2JANUSZ KOMENDA
96 BSP(2) – B4JANUSZ KOMENDA
   
JUSTYNA STRZELCZYK
lekcjaopiszastępca
88 CSP – Uczniowie zwolnieni do domu 
98 DSP – Uczniowie zwolnieni do domu 
   
BARBARA URBANIAK
lekcjaopiszastępca
81 BLO chł – Uczniowie zwolnieni do domu 
dyżury
po lekcjimiejscezastępca
812PCKRZYSZTOF RACZEWSKI
9SZ1ANETA CYGAN
W ZWIĄZKU Z PRZYGOTOWANIAMI DO PRÓBNEGO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY SALA GIMNASTYCZNA OD GODZ. 14.00 BĘDZIE NIECZYNNA
   
OD 8.00  DO 12.00 SIŁOWNIA BĘDZIE NIECZYNNA 
ZMIANA SAL
lekcjaNAUCZYCIEL / KLASASALA
8J.VOGTMANN – 8DSIŁ
9,10 A.POLOK/W.MARCINKOWSKI – 6CKOR/SIŁ
11,12,13 A.POLOK/W.MARCINKOWSKI – 2ALOKOR/SIŁ
3 A.LACHOWICZ-ACKERMANN – 2ALOTENIS
4 J.VOGTMANN – 1ALOKOR
5T.KAWA – 8ATENIS
Próbny-egzamin-ósmoklasisty

ZASTĘPSTWA ŚRODA 29.01.2020 r.
KAROLINA CICHOŃSKA
lekcjaopiszastępca
45 ASP(2) – B2MATEUSZ MIODOŃSKI
55 ASP(2) – B2MATEUSZ MIODOŃSKI
66 ASP(2) – BL1LESZEK MAŁYSZEK
76 ASP(2) – B4LESZEK MAŁYSZEK
86 ASP(2) – B4GRZEGORZ ZAWOJEK
   
MAŁGORZATA LEROCH
lekcjaopiszastępca
64 BSP(2) – B4AGNIESZKA LACHOWICZ-ACKERMAN
   
ALAN POLOK
lekcjaopiszastępca
06 CSP(2) – Uczniowie przychodzą później 
16 CSP(2) – Uczniowie przychodzą później 
   
ADAM SITKIEWICZ
lekcjaopiszastępca
07 ASP(1) – B1MATEUSZ MIODOŃSKI
17 ASP(1) – B1MATEUSZ MIODOŃSKI
86 BSP(2) – B2MATEUSZ MIODOŃSKI
96 BSP(2) – B2MATEUSZ MIODOŃSKI
   
BARBARA URBANIAK
lekcjaopiszastępca
68 ASP gr ch -s.125AGNIESZKA ZIELIŃSKA
71 ALO gr ch – GRUPA ZWOLNIONA 
   
HENRYK LAZAR
lekcjaopiszastępca
72 ALO(2) – 42aBARBARA NIEDŹWIEDŹ
dyżury
po lekcjimiejscezastępca
3PA3KLAUDIA KARCZMARCZYK
3SZ2GRAŻYNA STRZELCZYK
12PCMAGDALENA WILK-KONIECZNA
22PCMAGDALENA WILK-KONIECZNA
32PCMARTA WRAZIDŁO
6BaHAGNIESZKA LACHOWICZ-ACKERMAN
W GODZ. 8.05-10.30 ODBĘDZIE SIĘ PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
NIECZYNNE SĄ SALE: 1,2,14,15, SALA GIMNASTYCZNA, AULA, BIBLIOTEKA 
ZMIANA SAL
lekcjaNAUCZYCIELKLASASALA
2D.PASEK5ET.STOŁOWY
3D.BONARSKI6ESIŁ
4D.BONARSKI2ALOT.STOŁOWY
4A.LACHOWICZ-ACK.2ALOT.STOŁOWY
5J.VOGTMANN5CT.STOŁOWY
6K.OGRYZEK6G3
7K.OGRYZEK6FKOR
8B.SZOPA1BLOSIŁ
8T.KAWA1BLOKOR
10,11A.NOWARA1BLOKOR/SIŁ
2K.RACZEWSKI6F141
1K.MOJ-GIZA6G11
2K.MOJ-GIZA5A11
4K.MOJ-GIZA5F142
5K.MOJ-GIZA6E142
6J.KOWARA5D11
7J.KOWARA5B11
8J.KOWARA8B11
4S.BINIENDA-KNOP7B32
7E.SALTARSKA7B12
8E.SALTARSKA7B12
3G.STRZELCZYK5D9
4G.STRZELCZYK5C8
5G.STRZELCZYK5E8
6G.STRZELCZYK5F8