Menu Zamknij

Klasy 4 SP 2018/2019

Zapisy do klas 4 dokonywane są w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 8 ul. Skrzeka i Wójcika 4 w godzinach od 7.30 do 15.00. Szczegółowe informacje pod numerem: 32 220 12 07. Wykaz dokumentów i formularzy na dole strony.

Klasa mistrzostwa sportowego pływanie – W klasie mistrzostwa sportowego o profilu pływanie uczniowie biorą udział w 12 godzinach treningu pływackiego w tygodniu. Zajęcia organizowane są we współpracy z UKS Wodnik Siemianowice. Dla wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć w przyszłym roku szkolnym przygodę z pływaniem w klasie sportowej, organizowane są bezpłatne zajęcia przygotowawcze. Czwartek godzina 16.45-17.45. Kontakt z trenerami: 534 039 934.

Klasa mistrzostwa sportowego piłka nożna – W klasie mistrzostwa sportowego o profilu piłki nożnej uczniowie biorą udział w 12 godzinach treningu piłki nożnej w tygodniu. Zajęcia organizowane są we współpracy z UKS Jedność Siemianowice.

Klasa mistrzostwa sportowego piłka nożna – Treningi odbywają się w czasie lekcji co sprawia, że będziesz mieć więcej wolnego czasu dla siebie po szkole. W trakcie szkoły cały czas jesteście pod opieką nauczycieli a na obiekty sportowe na Pszczelniku dojeżdżacie bezpośrednio autobusem co powoduje, że Wasz czas jest dobrze zorganizowany. MKS Siemianowiczanka to klub, który oferuje doskonałe warunki dla młodych piłkarzy. Profesjonalne podejście oraz stale rozwijająca się kadra Trenerska gwarantują rozwój piłkarski, dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzisiaj na Pszczelniku jest piękne profesjonalne boisko ze sztuczną, dwa boiska naturalne, płyta główna oraz świeżo wyremontowana halę. Dodatkowych informacji udzielają nauczyciele ZSS i trenerzy: Kamil Ogryzek tel: 516 565 096, Łukasz Bereta tel: 517 545 329, Karol Termin: 662 140 483 Zajęcia organizowane są we współpracy z MKS Siemianowiczanka.

Klasa mistrzostwa sportowego piłka siatkowa – W klasie mistrzostwa sportowego o profilu piłki siatkowej uczniowie biorą udział w 12 godzinach treningu piłki siatkowej w tygodniu. Zajęcia organizowane są we współpracy z MUKS Michałkowice. Kontakt z trenerami: 693131251, 604959507.

Klasa ogólna – W klasie ogólnej realizowany jest program kształcenia ogólnego.

 


Dokumenty:

– karta zgłoszenia dziecka do szkoł
– wniosek rekrutacyjny o przyjęcie dziecka do klasy sportowej
– oświadczenie o spełnieniu kryteriów rekrutacyjnych
– oświadczenie woli
– testy sprawności fizycznej dla kandydatów do klas sportowych: piłka siatkowa, pływanie, piłka nożna
 

Accessibility