Menu Zamknij

Klasy 7 SP 2018/2019

Zapisy do klas 7 dokonywane są w sekretariacie Zespołu Szkół Sportowych ul. Mikołaja 3 w godzinach od 7.30 do 15.00. Szczegółowe informacje pod numerem: 32 220 08 00. Wykaz dokumentów i formularzy na dole strony.

Klasa mistrzostwa sportowego pływanie – W klasie mistrzostwa sportowego o profilu pływanie uczniowie biorą udział w 12 godzinach treningu pływackiego w tygodniu. Zajęcia organizowane są we współpracy z UKS Wodnik Siemianowice. Dla wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć w przyszłym roku szkolnym przygodę z pływaniem w klasie sportowej, organizowane są bezpłatne zajęcia przygotowawcze. Czwartek godzina 16.45-17.45. Kontakt z trenerami: 534 039 934.

Klasa mistrzostwa sportowego piłka nożna – Treningi odbywają się w czasie lekcji co sprawia, że będziesz mieć więcej wolnego czasu dla siebie po szkole. W trakcie szkoły cały czas jesteście pod opieką nauczycieli a na obiekty sportowe na Pszczelniku dojeżdżacie bezpośrednio autobusem co powoduje, że Wasz czas jest dobrze zorganizowany. MKS Siemianowiczanka to klub, który oferuje doskonałe warunki dla młodych piłkarzy. Profesjonalne podejście oraz stale rozwijająca się kadra Trenerska gwarantują rozwój piłkarski, dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzisiaj na Pszczelniku jest piękne profesjonalne boisko ze sztuczną, dwa boiska naturalne, płyta główna oraz świeżo wyremontowana halę. Dodatkowych informacji udzielają nauczyciele ZSS i trenerzy: Kamil Ogryzek tel: 516 565 096, Łukasz Bereta tel: 517 545 329, Karol Termin: 662 140 483 Zajęcia organizowane są we współpracy z MKS Siemianowiczanka.

Klasa mistrzostwa sportowego piłka siatkowa – W klasie mistrzostwa sportowego o profilu piłki siatkowej uczniowie biorą udział w 12 godzinach treningu piłki siatkowej w tygodniu. Zajęcia organizowane są we współpracy z MUKS Michałkowice. Kontakt z trenerami: 693131251, 604959507.

Klasa sportowa – W klasie sportowej uczniowie mają do wyboru dyscyplinę sportową, której treningi realizują w wymiarze 10 godzin tygodniowo. Są to m.in.: karate, piłka ręczna, piłka koszykowa, hokej na trawie.

Klasa ogólna z innowacją z języka angielskiego – W klasie ogólnej realizowany jest program kształcenia ogólnego wzbogacony dodatkowymi zajęciami języka angielskiego realizowanymi w ramach innowacji pedagogicznej.

 

Dokumenty:
– karta zgłoszenia dziecka do szkoły
– wniosek rekrutacyjny o przyjęcie dziecka do klasy sportowej
– oświadczenie o spełnieniu kryteriów rekrutacyjnych
– oświadczenie woli
– testy sprawności fizycznej dla kandydatów do klas sportowych: piłka ręczna, hokej, karate, piłka koszykowa, piłka siatkowa, pływanie

 

 

 

Accessibility