Menu Zamknij

Piłka nożna – MKS Siemianowiczanka

Klasa mistrzostwa sportowego piłka nożna (klasa 4, 5, 6, 7, 8) – Treningi odbywają się w czasie lekcji co sprawia, że będziesz mieć więcej wolnego czasu dla siebie po szkole. W trakcie szkoły cały czas jesteście pod opieką nauczycieli a na obiekty sportowe na Pszczelniku dojeżdżacie bezpośrednio autobusem co powoduje, że Wasz czas jest dobrze zorganizowany. MKS Siemianowiczanka to klub, który oferuje doskonałe warunki dla młodych piłkarzy. Profesjonalne podejście oraz stale rozwijająca się kadra Trenerska gwarantują rozwój piłkarski, dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzisiaj na Pszczelniku jest piękne profesjonalne boisko ze sztuczną, dwa boiska naturalne, płyta główna oraz świeżo wyremontowana halę. Dodatkowych informacji udzielają nauczyciele ZSS i trenerzy: Kamil Ogryzek tel: 516 565 096, Łukasz Bereta tel: 517 545 329, Karol Termin: 662 140 483 Zajęcia organizowane są we współpracy z MKS Siemianowiczanka.

Accessibility