Menu Zamknij

KOMUNIKAT! OGRANICZONA bezpośrednia obsługa petentów

Szanowni Państwo.

W związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej dyrektor Zespołu Szkół Sportowych podjął decyzję o ograniczeniu bezpośredniej obsługi petentów.
Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania obsługa bezpośrednia odbędzie się wyłącznie w sprawach, w których wizyta w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Mikołaja 3 jest wymagana przepisami prawa i jest koniecznie niezbędna (sekretariat,  ul. Plac Skrzeka i Wójcika 4 NIECZYNNY). Wizyta wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod nr tel. 32 220-08-00.

INFORMACJA DOTYCZĄCA REKRUTACJI DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2020/2021


W związku z trwającą rekrutacją do szkół podstawowych prosimy wszystkich rodziców  kandydatów ubiegających się o przyjęcie do Szkoły Podstawowej nr 8 o przesyłanie karty zgłoszeniowej dziecka do szkoły drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariatsp8b@zss-siemianowice.pl lub pocztą tradycyjną.
Po ustabilizowaniu się obecnej sytuacji zostaną Państwo poproszenie o stawienie się w szkole celem weryfikacji złożonych dokumentów.

Bogusław Szopa
Dyrektor
Zespołu Szkół Sportowych
w Siemianowicach Śląskich

Komentarze
Accessibility