Menu Zamknij

Mistrz Matematyki

W bieżącym roku szkolnym, tak jak w ubiegłych latach odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny pod tytułem Mistrz Praktycznych Obliczeń. Jak co roku  raz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 zmagali się z matematyką w praktyce. Do pierwszego etapu przystąpiło około 70 uczniów Do drugiego etapu zakwalifikowało się 50, a do finału przeszło 15 osób.

Rywalizacja odbywała się na poszczególnych poziomach, czyli klasy 4, klasy 5, klasy 6 i oraz klasy 7 i 8. O zakwalifikowaniu się do finału konkursu decydowała ilość punktów zdobytych w I i II etapie konkursu.

Konkurs jak zawsze, przebiegał w trzech etapach:
Etap I – test z jedną poprawną odpowiedzią,
Etap II – zadania tekstowe,
Etap III – zadania na szybkość.

Klasy 4

miejsce pierwsze       Emilia Zalcman-Ziora

miejsce drugie           Karol Warczak

miejsce trzecie          Aleksander Bieda

Klasy 5

miejsce pierwsze      Aleks Czapla

miejsce drugie          Julia Karkowska

miejsce trzecie         Kamil Woźnik

Klasy 6

miejsce pierwsze         Daniel Pietrzyca

miejsce drugie             Bartosz Kopiec

miejsce trzecie             Wojtek Adydan

Klasy 7

miejsce pierwsze      Ivo Martic

miejsce drugie          Paweł Michalik

miejsce trzecie         Olaf Piwoń

Klasy 8

miejsce pierwsze      Nataniel Kornecki

miejsce drugie          Julia Janik

miejsce trzecie          Piotr Wieczerniak

WSZYSCY FINALIŚCI OTRZYMALI NAGRODY UFUNDOWANE PRZEZ RADĘ RODZICÓW ORAZ NAGRODY WYNIKAJĄCE Z REGULAMINU KONKURSU. WSZYSTKIM UCZESTNIKOM A SZCZEGÓLNIE FINALISTOM KONKURSU GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU ZA ROK.

Komentarze
Accessibility